Wpis z mikrobloga

Hejeczka Mireczka
Kończy mi się umowa ze złodziejskim #orange i będę szukał jakiejś nowej oferty, z tej okazji mam do was kilka pytań:
- czy muszę tą rozmowę rozwiązać mimo tego że jej czas dobiega końca? Widziałem ostatnio post jakiegoś mireczka jak to go odsyłali z infolinii do salonu a z salonu na infolinie itp.
- w jakich sieciach jesteście? Namnożyło się tego że w sumie pewnie nie znam już nawet tych wszystkich new-mobile t-mobile itp. Polecacie je czy nie?
- Jakie macie umowy i co jest w nich zawarte (smsy,internet,itp) i ile płacicie?
- I ogólnie jakie telefony polecacie na dzień dzisiejszy? Jestem gotowy zapłacić do 1000 zł za telefon z ofertą znajdę za tyle coś co obsłuży VR?.
- Jak to jest z tymi Xiaomi? Nadają się w końcu czy nie? Co chwile widzę posty które albo je chwalą albo wyśmiewają

#telefony #play #era
  • 8
róc


@KalaFFior: #!$%@? strona internetowa, #!$%@? oferta (35 zł mix i muszę placić 15 zł za 1 GB neta co miesiąc gdzie moja siostra w cennie 50 zł w orange ma 3GB neta a potem tylko zwalnia), jak jeszcze nie miałem 18stki to zrobili mnie w #!$%@?, zadzwonił do mnie typek że ma dla mnie ofertę że super telefon za darmo itp, jak się przez telefon zgodziłem, a on mi wcisnął
@MentoZZer: Możesz skorzystać z usług sieci Plus. W abonamencie za 49,99 zł będziesz mógł wybrać dogodny telefon, rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y bez limitu oraz otrzymasz 5 GB internetu w kraju i 2,6 GB w roamingu. Jeśli jednak nie zależy Ci na ofercie z telefonem, to możesz skorzystać z naszego Plush'a. Za 25 zł miesięcznie w abonamencie na czas nieokreślony otrzymasz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y bez limitu
@MentoZZer: Wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą. Pamiętaj, że do kontaktu telefonicznego potrzebujemy Twojej zgody na kontakty marketingowe (opcja do sprawdzenia na Mój Orange -> Informacje->Moje dane->Zgody).