Wpis z mikrobloga

Mam delikatny problem z iPhone 6 rozowegopaska. Telefon się szybko rozładowuje mimo braku jakiejkolwiek aktywności. Nie pobierała żadnych nowych programów, które mógłby drenować baterie. Robiłem testy programem z AppStore oraz programem iBot Backup. Jej iPhone ma 3% straty na baterii a mój ma 7% (6S) i trzyma o wiele lepiej. Nie wiem czy decydować się na odpłatną wymianę jej baterii. Poradzicie co mogło się stać? Wołam tez @iPatrol , może spotkałeś się z takim przypadkiem.

#iphone #telefony #kiciochpyta #naprawa #apple
  • 16
@szukam_cebul: czasami pierdoły typu naładowanie oryginalną ładowarką + certyfikowany kabel lub odtworzenie iOS z backupu iCloud poprawiają pracę baterii ;-) sprawdź też ile cykli ma bateria, jeśli ponad 500 to już minął "magiczny" próg sprawności baterii i mogą zaczynać się cyrki
@szukam_cebul: ja użyłem pierwszej po wpisaniu battery, ale niestety na tej waszej pokazuje mi tak samo :( 1500/1751 (86%)wydaje mi się, że jakoś słabo to działa bo przy użyciu 2 razy dziennie po 40 min endomondo + muzyka przez bt wytrzymuje mi do wieczora
@fiedzio: @Kaproholix: @mchmjszk: wymieniłem baterie na greencell i żadnej poprawy. Próbowałem resetować go z przywracaniem oraz bez - żadnej zmiany, ciągle pada w kilka godzin. rozmawiałem z serwisem we Wrocławiu, dowiedziałem się, że mógł paść jakiś układ U2 - naprawa we Wrocku 650 zł. Różowy będzie musiał przyzwyczaić się do noszenia powerbanka ( ͡º ͜ʖ͡º)

@iPatrol: jaki koszt wymiany tego u was?