Wpis z mikrobloga

#spellforce #gry #rts #crpg
Pograłem trochę w betę Spellforce 3 i wam powiem mireczki, że nawet ciekawie to wygląda. Wzięli elementy z Settlersów, więc na początku trza się trochę przestawić, ale o ile nie jestem w stanie stwierdzić czy na dłuższą metę to dobrze zadziała, to na razie mi się podoba - coś trochę innego robią, zamiast pójść na łatwiznę i zwyczajnie strzelić marną podróbkę dwójki czy jedynki. Grafika mi się podoba, ma swój klimat. W kwestii mechanik/UI/balansu i tak dalej, jest sporo rzeczy do poprawy, ale większość to takie oczywiste sprawy, które wiadomo, że naprawią/poprawią do grudnia, kiedy gra ma premierę. Ciężko coś na ten moment więcej powiedzieć, lecz mam ochotę grać dalej, a to już o czymś świadczy (bo to tylko multi, a ja w rtsach multi raczej omijam).

Tak jak wspomniałem, tylko multi jest jak na razie w becie, czyli #nikogo, ale mają ponoć też udostępnić jakiś pojedynczy etap z kampanii za jakiś czas, chyba dopiero po ograniu go będę w stanie powiedzieć coś więcej.
Pobierz Sad_Statue - #spellforce #gry #rts #crpg 
Pograłem trochę w betę Spellforce 3 i wam ...
źródło: comment_Z6tFDE6UoE8g4WaKXatCQe4LZQC9VjUj.jpg
  • 2
@corinarh: Wejdź na forum steamowe gry, wyszukaj discorda (deweloperzy sobie na nim ciągle siedzą i słuchają sugestii graczy, dyskutują i inne takie xD), poproś ładnie '@Developer' o klucz i tyle.