Wpis z mikrobloga

@CigarettesAfterSex:

#!$%@? wykop to jakieś #!$%@?, ja się chwalę że kupiłam buty za 1/3 ich ceny a wszyscy szkalują że brzydkiexD Co za gnój.

to nie zapomnij zostawić metki albo gdzieś mocno podkreślić ile kosztowały, skoro dla ciebie ważniejsze od tego, że są paskudne jest to, że kosztowały 1/3 przesadzonej ceny xd
  • Odpowiedz
  • 4
@michaszko Ale do #!$%@? mi się podobają, nie pytałam czy komuś na wykopie się podobają. Jak będę chciała to kupię złote crogsy( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w normalnej cenie w życiu bym ich nie kupiła
  • Odpowiedz
  • 1
@CigarettesAfterSex nawet jak ci się podobają to chwalenie się że kupiłaś produkt i jeszcze cieszenie się że 200 zł to prawie darmo, jest poprostu śmieszne. Koncern zarabia na tobie hajs a ty jeszcze się cieszysz xd
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: Tak sobie czytam komentarze, i czy przypadkiem nie jest tak że każdy ma inne gusta?
Wydaje mi się, że część wykopków powinna się przebadać, gdyż wierzą że to co im się nie podoba musi być obrzucone gównem i skrytykowane do granic możliwości.
  • Odpowiedz
@einz: zacznij produkować własne obuwie, skoro przeszkadza Ci to, że ktoś na tym zarabia xD
@CigarettesAfterSex: też mi te buty średnio leżą, ale wiem, że z jakąś "#!$%@?ą" stylizacją na pewno dobrze zagrają ;d no ale jak @dubstep: napisał - gusta są różne. Większość tu zgromadzonych samców alfa wyznaje zapewne "jedyną słuszną", czyli za duże spodnie jeansowe i t-shirt do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz