Wpis z mikrobloga

Need help ( ͡° ʖ̯ ͡°) PC here.
Nie grałem w Fife od 2 tygodni, dziś włączam, a tu każdy mecz (nawet offline) strasznie ścina. Do tej pory działała normalnie, płynnie. Zaktualizowałem sterowniki GeForce (GT 750M jak coś), włączyłem synchronizację pionową i dalej nic. Co to może być? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętam, że w tamtym roku - sierpień/wrzesień to samo mi się stało z Fifą 16, a jak kupiłem 17, to działała normalnie xD
#fut #fifa17 może ktoś z #pcmasterrace
  • 10
@urbi727: Na laptopach się za bardzo nie znam, ale może trzymasz go w jakimś miejscu, gdzie ma zablokowany przepływ powietrza, stąd wysokie temperatury i spadek wydajności.
Zobacz jeszcze ustawienia zasilania, może jest w jakimś trybie energooszczędnym.
@ozzi91: Procek ma dopiero 60 stopni, a już ścina. Throttling powinien ewentualnie pojawić się dopiero w stresie, ale do tej pory nigdy go nie zauważyłem. Chyba, że windows bez mojej wiedzy zainstalował jakieś aktualizacje i coś się spieprzyło...
@urbi727 uruchom ponownie kompa, wpisz w szukajce %ProgramData%, we wskazanej lokalizacji usuń folder Origin. Następnie zeskanuj kompa Ccleanerem, Ad-Aware (bodajże) oraz Malwarebytes Anti Malware. Następnie zaktualizuj stery grafiki i odpal aplikację Origin, w bibliotece gier kliknij prawym na fifie i daj Napraw.