Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty

taka moja teoria panowie jak się powtórzy to może się coś mi się zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rynek leci na pysk co mamy robić ?
masz BTC ? - za duzo nie spadnie wydaje mi sie ze spadek do 1700-1800 na najbliższe miechy jest możliwy.

w 2013 były dwie fazy pompy wakacje do 230 reset do 70 potem parę miechów i wbicie 1000$.
Wiec tym razem może być podobnie 3000 reset do 1000 i jedziemy na 10 000 w grudniu.
Jak ktoś ma jaja może zagrać co nieco. ja 80% mam w BTC bo zawsze mam ten problem ze nie chce odkupować monet bo może być niżej, a jak rośnie to za drogo jest :D...
Dlatego trzymam moje bitki. ale by nie czuć się totalnym frajerem z 20% siedzi w USD.
***

PS: Jak ktoś trzyma altcoiny to powinien rozważyć sytuacje i popatrzeć gdzie jego monety były 3 miechy temu dodać do ceny 50% i to będzie jej cena tak w skrócie za parę miesięcy :) .

Zobaczymy koledzy czy będę mieć rację.
Życzę wam powodzenia.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz W.....0 - #bitcoin #kryptowaluty

taka moja teoria panowie jak się powtórzy to może...
źródło: comment_RQFegnbmK1np62hVkyDlObHPkwTBBzCW.jpg
  • 8
@WeselnyGiermek00: Fakt, BTC spada powoli, ale zobaczymy co bedzie w okolicach sierpnia. Im nizej spadnie - tym lepiej. Ja bym myslal czy nie wrzucic wszystkiego w usd, I po spadku odkupic jeszcze wiecej.
Pytanie - z jakiego powodu btc ma urosnac w gore do 10.000usd?

eth - czekac na samo dno, kupic ile sie da, po czym albo holdowac, albo altcoiny, albo jeszcze lepiej - ico.
@WeselnyGiermek00: no ja sprzedałęm połowe swoich monero przy 56 i dokupiłem za 38. Dobra strategia, teraz czekam jak spadnie to sie dokupi wiecej, a za mniej niz 56 raczej nie oddam. Bitcoina juz nie mam, bo opchnalem za 2900 i pewnie troche jeszcze poczekam zanim tam wroci, a przed tym wszystkim to moze spadnie do 600
Pytanie - z jakiego powodu btc ma urosnac w gore do 10.000usd?


@AssLover: bo tak rosło ostatnio ;) powód sobie ludzie wymyślą zobaczysz jak zadziała - tu chodzi o cykle nie o fundamenty bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lolozo: marnie go widze początek pompy + 50% :) jak każdy inny alt Generalnie alty nie odrabiają start do BTC na pompach nawet LTC nie dało rady. (w wartosci BTC czyli lepiej trzymać BTC niz alta z topa pompy)
@lolozo: raczej szukaj stabilizacji na wykresie, niekoniecznie moze spasc do stanu sprzed gorki, w teorii po stabilizacji powinien byc wzrost. Ale patrz tez na to co sie dzieje z eth