Wpis z mikrobloga

@NapTooR: Super, nie spodziewałem się że znajdzie się tutaj były właściciel, autko chyba nie było zbyt popularne w Polsce? Sam samochód też mi się oczywiście bardzo podoba, a jego linia przypomina mi Mazde 323F którą kiedyś miałem i jeszcze kiedyś będę miał, bo uważam ją za wzorzec dobrego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż taka Honda... kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proporcjonalnie do civicow jest duzo duzo mniej concerto. Nie wiem czego to wina, moze u nas po prostu nie byly sprzedawane lub sprzedawaly sie słabo? Ja sam mialem sprowadzanr auto z wloch, ale kupiłem je juz tu a polsce, bodajze 1500 dalem za nią. Pierwsze auto
@sodomek: Pamiętam jak w okresie fascynacji pierwszymi f&f, po Bydgoszczy jeździło mocno przerobione Concerto: usunięte klamki, aerograf, masa ledów i głośników. Wiadomo, dziś raczej pośmiewisko ale za małolata człowiek spoglądał z uznaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NapTooR:

Proporcjonalnie do civicow jest duzo duzo mniej concerto. Nie wiem czego to wina


Pewnie dlatego że wyprodukowali tego symboliczną ilość, czytałem że w okolicach 120 tysięcy.
Aerodeckvv - @sodomek: Pamiętam jak w okresie fascynacji pierwszymi f&f, po Bydgoszcz...

źródło: comment_kCmFH9CxgbSrbQHXBcJOtX2pP15oS6LE.jpg

Pobierz
@Aerodeckvv: Dziś pośmiewisko, to prawda. A ja tam tęsknię do tych czasów, fajnie było, każdy się starał żeby jego samochód czymś się wyróżniał. Dzisiaj dosłownie rzygać mi się chce jak widzę tą motoryzacyjną biedę na ulicach. Miliony takich samych, szarych i nudnych pojazdów. Dlatego u mnie już zawsze będzie coś dziwnego w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)