Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#badoo #tinder
Dużo macie lajków? Mam konto na badoo od kilku miesięcy. 1 fotka (zrobiłem z 5 ujęć by dogodny kąt znaleźć) na gównianym tle białej ściany zrobiona na #!$%@?. Z mordy wg mnie normik 6, może 7 jak przypadne komuś z gustu. Włosy ścięte krótko i schludnie. Żaden tam super ciuch ani fryz nie eksponowany. No typowy szaraczek. foto od pasa w góre w koszuli. Wbijam raz na jakiś czas tak ze 2xtyg zalajkowac wszystko jak leci. Czasem rozdam ze 30 lajków a czasem 10 a czasem 120. Czasem to i przez 2 tyg sie nie loguje.... a było ostatnio, że 2 miesiące niet.
Profil mam pusty w zasadzie. Nic o sobie nie napisałem. W sumie nie traktuje poważnie tego portalu.
Co nie wejde to wpadają nowe pary, zawsze po kilka, od różnych lasek, czasem grubasek , czasem normików 5-6 ale nierzadko wpadają 7-8, nawet bym powiedział, że większość bo ok 75%.
Z ocen zdjęć widze, że mam 180 lajków na 300 ocen choć 180 par nie mam bo za malo lajków widac rozdalem. Par bliżej setki. Pewnie jak bym był cały czas aktywny to wynik by można przemnożyć przez 2 albo i 3. Od czasu do czasu jakaś Panna sama napisze. Raczej te starsze 27-30. Sam mam 27 lat ale paruje mnie z pannami od 19 do 35 lat zazwyczaj.

W sumie jedyne info jakie mam w profilu to odnośnie wzrostu ( 190cm) i uczelni (czołowa uczelnia w PL). Po prostu nie lubie o sobie pisać w necie. Strzege swojej prywatności jak moge.

Tak sie pytam czysto informacyjnie bo zastanawiam się czy może by warto ogarnąć profil i porobić jakieś fajne fotki a nie tylko 1 gdzie zamulam na tle ściany robiąc samojebke. XD i może by uderzyć na ten słynny #tinder?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7