Wpis z mikrobloga

Przyznajemy, że głupio nam przypominać tak podstawowe zasady, ale okazuje się, że nie wszyscy o tym wiedzą. Każdego dnia trafiamy na kilkanaście znalezisk, których autorzy znaki interpunkcyjne stawiają dopiero po spacji, a czasem nawet po kilku spacjach.


źródło grafiki

#wykop #znakiinterpunkcyjne #jezykpolski #piszepoprawniepopolsku
źródło: comment_uvYijA7prtKpYcmBThQ2VMBPcQsr8lZa.jpg
  • 155
@wykop: głupio przypominać że tak podstawowa rzecz jak wyszukiwarka i tagi na portalu gdzie przelewa się tyle treści nie działają, a jednak codziennie jesteśmy świadkami że podstawowe umiejętności programistów wykopu kuleją.
Zmieniana jest także strona rejestracji, a do końca sierpnia zamierzamy wdrożyć dużą rzecz, która na pewno będzie dla Was miłą niespodzianką :-)


@wykop: Na jak długo położycie wortal po tej aktualizacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

straszne, nie to co osrana ręka w klozecie czy #!$%@?, czyli treści, na które się tu regularnie trafia, bo ciężko wam wprowadzić postulowane zmiany


@rudy2007: Które z postulowanych zmian sprawią, że takie treści nie będą tu publikowane? Wykop to ogromny serwis, w tak dużej Społeczności zawsze znajdzie się ktoś, komu wydaje się, że jest zabawny bo opublikował coś głupiego. Żaden serwis nie jest w stanie się przed tym w 100% obronić
blokada wrzucania obrazków dla zielonek na jakiś czas (np. 1 godzinę).


@Zielonka_atakuje: Obecnie niektórzy potrafią miesiąc czekać aż ich konto stanie się pomarańczowe i dopiero wtedy prowadzić aktywność. Myślisz, że nie poczekają godziny? Blokadami utrudnisz aktywność jedynie nowym osobom, które założyły konto bo chciały skomentować coś co ich zaciekawiło. Wszelkiej maści trolle obejdą bez problemu Twoją czasową blokadę.
@wykop: miałem nawet pomysł by osoba która ma 2x wiecej zgłoszeń niż jest godzin na wykopie atuomatyczny ban na 2 dni

czyli jak jesteś godzinę trzeba 2 zgłoszenia
po dniu już 48 i tak dalej pewno trzeba by dodać że takie zgłoszenia liczą się tylko od tych co w większości zgłaszają poprawnie, czy coś. co o tym sądzicie?
@wykop: To udowodnijcie nielegalność wszystkich obrazków z #loli :) Bo jeszcze niedawno twierdziliście, ze są legalne. Teraz jest (słuszny) ban bo "pedofilia". więc czekam na uwalenie głównego jej źródła.

macie tu przykłady poziomu treści stamtąd
https://www.wykop.pl/wpis/24904925/oj-moderacja-a-s-jak-rozumiem-loli-to-na-poczatku-/
https://www.wykop.pl/wpis/24904619/oj-moderacja-a-s-jak-rozumiem-loli-to-na-poczatku-/
https://www.wykop.pl/wpis/24904599/oj-moderacja-a-s-jak-rozumiem-loli-to-na-poczatku-/
https://www.wykop.pl/wpis/24904321/oj-moderacja-a-s-jak-rozumiem-loli-to-na-poczatku-/
Gdyby ta skuteczna metoda istniała, już dawno użytkownik ten zostałby zbanowany


@wykop: a wprowadzenie blokady wstawiania zdjęć przez zielonki? albo dodanie takiej opcji w ustawieniach profilu "nie pokazuj zdjęć/wpisów/komentarzy zielonek" Pisać sobie może, będzie zauważony, ale przynajmniej nikt nie zwymiotuje patrząc na to co on wrzuca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. zastanawia mnie jak to jest, że google potrafi wykryć logowanie z nowego urządzenia? nie można zbanować
@Zielonka_atakuje: ja mam ten tag na czarno tak jak mam loli.

Ale #!$%@? mnie nieziemsko zachowanie moderacji która zwyczajnie leci sobie w ch**a
Tag zbanowany bo trochę płaczków pomiałczało. Logika: zero. Powody: zero. to co następne będzie zbanowane bo się komuś nie podoba? Moze całe #anime? Może #konsole? Może #neuropa albo #4konserwy?

Bo na pewno nie zbanują #rafonix czy jakiegoś innego menela-streamea. za duży ruch to generuje. Albo
o nie przejdzie, system do multikont jest zbyt dobry, potrafi odróżniać kilka osób na jednym IP, od jednej osoby na kilku kontach


@wykop: Ta, jeżeli jest tak dobry jak system tagowania to się nie dziwię.
@wykop:

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: „Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka”, gdy belka tkwi w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.
@Naxster: Sprawdziliśmy - żadnego z tych wpisów nie zgłosiłeś. Ale burzę o to, że nie zostały usunięte robisz... Zgodnie z tym co napisaliśmy wcześniej: jeśli potwierdzisz bezprawność zdjęć, zostaną one usunięte. Skoro rzucasz takie oskarżenia na autorów treści, to na pewno masz stosowne dowody. Podeślij, czekamy.
@wykop: Ej, wy serio tak sobie strzelacie w stopę? Przecież sam Michał Białek ma totalnie #!$%@? na znaki diakrytyczne we wszystkich swoich postach.
Po co więc edukujecie użytkowników skoro sam "jeden z was" ma TE SAME ZASADY totalnie w dupie?

#pytanie