Wpis z mikrobloga

Jestem rozczarowany. Nie samą bransoletką, bo jest ładna i skuteczna. Rozczarowany rozmiarem. Mam 17cm w nadgarstku, więc wziąłem zgodnie z informacją w sklepie większy rozmiar (od 15 cm). Jest tak duża, że ledwo ją zapinam, a 2,5 cm rzepu brzydko odstaje. Kiedy jest luźno zapięta, nie czuć prawie w ogóle efektu chłodzenia (przy ciasno zapiętej to naprawdę działa!). Zmarnowane pieniądze, dobrze że niewielkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No chyba, że wpadnę na pomysł, jak dorobić jakąś szlufkę...

@crazyizkaa Tak przy okazji, powinniście pomyśleć nad robieniem zaokrąglonych rogów, żeby tak nieestetycznie się nie zawijały, albo w ogóle innym rodzajem zapięcia. W każdym razie życzę rozkręcenia biznesu na dobre

#icyfox
pamparampa - Jestem rozczarowany. Nie samą bransoletką, bo jest ładna i skuteczna. Ro...

źródło: comment_2ggnfpLzBc0IdbyDQelXbpPPSR7KqkHw.jpg

Pobierz
  • 7
@pamparampa: Mirku! Spróbuj potrzymać ją dłużej w wodzie, żeby bardziej napęczniała, wtedy zwiększy swoją objętość i rozmiar powinien być w porządku. Jeśli nie, napisz do nas, to coś wykombinujemy :) przy bardziej dopasowanej bransoletce rzepy tak nie odstają. Wypróbowaliśmy już kilka rodzajów zapięcia i póki co ten jako jedyny się sprawdził. Ale mamy jeszcze kilka pomysłów ;)