Wpis z mikrobloga

Nie będzie lepszego czasu na protesty niż w jutro i pojutrze. Rozpiska dla zainteresowanych.
Nie wiem jak Ty, ale ja myślę, że warto...

Protesty mają różnych organizatorów. Nie jest to w tej chwili istotne - dla każdej partii opozycyjnej, jak i stowarzyszenia, czy obywatela jest równie ważne niezależne sądownictwo.
Owszem, sądownictwo nie jest idealne. Potrzebuje reform. Ale nie deform i scalania trójpodziału władzy w rękach władzy. Atak na Sąd Najwyższy to atak na uczciwe wybory i Konstytucję.


Aha, i również związki zawodowe zrzeszone w Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych wystąpiły w obronie SN.
________
* WARSZAWA 15 LIPCA "Nie oddamy wolnych wyborów!" - sobota, godz. 15.00, Pałac Prezydencki, ul. Krakowskie Przedmieście 48/50, Warszawa
* ŁÓDŹ 15 LIPCA Nie oddamy wolnych wyborów! Łódź - sobota, godz. 15.00, biuro Prawa i Sprawiedliwości, ul. Piotrkowska 143

* KĘDZIERZYN-KOŹLE 15 LIPCA Nie oddamy wolnych wyborów! sobota, godz. 15.00, Plac Rady Europy
* KRAKÓW 16 LIPCA Nie oddamy wolnych wyborów!, niedziela, godz. 15.00, Rynek Główny
* WARSZAWA 16 LIPCA To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu - niedziela, godz. 15.00, Sejm RP, ul. Wiejska 4/6/8
* WARSZAWA 16 LIPCA Łańcuch Światła razem z sędziami przed Sądem Najwyższym - niedziela, godz. 21.00, Sąd Najwyższy, plac Krasińskich 2/4/6
* SZCZECIN 16 LIPCA Łańcuch Światła - Poznań - akcja w obronie niezawisłości sądów niedziela, 21:00, Plac Wolności

----------
Tylko razem możemy coś zrobić! ( )
Z pewnością nie zawarłem wszystkich protestów. Proszę o info w komentarzach.
#protest #polityka #neuropa #neuropainformuje #4konserwy #bekazpisu #zamachstanu #warszawa #lodz #kedzierzynkozle #krakow #sadnajwyzszy #sadownictwo #polska #opzz
  • 23
  • Odpowiedz
Wszyscy nie, dużo otumanionych też będzie, jednak większość protestujących wywodzi się ze środowiska o poglądach lewicowych, które w większości przeszły z ojca na syna, także możesz sobie sam odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@futurepoland: To są już tylko Twoje projekcje.
  • Odpowiedz