Wpis z mikrobloga

@Yaggar aa, a w taki wypadku, jak i tak rzucasz na tv nie lepiej steam linka? Ja raczej nie jestem nastawiony na mobilne granie więc nie będę kupował tabletu tylko żeby des razu coś odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turrsky: Z tabletem od Nvidii jest taka zasada, że wszystko przepuszczasz przez GeForce i program GeForce Experience, a on pozwala na podpisane wszystkiego :). Nie tylko Steama. Jeśli chcę to mogę sobie nawet Worda dodać i odpalić na tablecie z podpiętą klawiaturą :P. SteamLink ogranicza tylko do Steama, a tutaj nie ma problemu z innymi grami - od Ubi, Origina, GOGiem, programami czy nawet piratami. Po prostu dodaję plik .exe i
@Turrsky: Edit:
Moja niewiedza - faktycznie, po zgłebieniu się w temat SteamLink tez pozwala na uruchomienie czego innego. Tablet Shield ma takiego plusa, że wystarczy mieć włączony komputer, aby mieć dostęp do wszystkiego, co tylko dodamy do listy. No i zawsze można sobie w lóżku w Wiedźmina pograć przed snem ;). Poza tym, zaleta GameStreama - jeśli masz dobry net po obu stronach, to nie ma problemu żeby sobie na tablecie
@Yaggar: I po lokalnej i przez neta :) Shield podejrzewam, że działa tak samo, to w końcu tylko inny klient i po server side(pc z odpaloną grą) wszystko jest bez zmian i lata na sofcie od Nvidia,