Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków ojców. Szukam wózka dla mojego pierworodnego, którego poznam za 2 miesiące. Jesteście w stanie polecić jakieś wózki na początek? Chciałbym kupić zestaw dwa w jednym (gondola i spacerówka). Wybór na rynku jest duży, a opinie nieoczywiste. Obecnie rozważam COTO Baby. Anex odpada bo spacerówka nie rozkłada się na płasko. Z góry dzięki za pomoc. #dzieci #wozek #niemowle #niemowlak #ojciec #ojcostwo
Wybroczyna - Mam pytanie do Mirków ojców. Szukam wózka dla mojego pierworodnego, któr...

źródło: comment_IS5nqE4Ed0SfOXsvzo7tz1PJAft4vxBR.jpg

Pobierz
  • 3
@Wybroczyna: z mojego doświadczenia to ci powiem tylko zebys unikal koloru białego bo zazolknie od potu i czarnego, bo wypłowieje od słońca. granat tez nie bardzo. No i opony, koniecznie grube, pompowane, bo nie wyjedziesz wozkiem dalej niz poza galerie. I nie inwestuj za duzo, nie udziwniaj, bo gondole teraz to sa bardzo małe, starczaja na 4-5 miesiecy, a potem dziecko wyrasta i spi w lozeczku. Staraj sie kupic coś co
@Wybroczyna: jakie masz auto? Dasz rade spakowac wozek do bagaznika bez wyjmowania kol? Czy bedziesz go musial gdzies wnosic? Waga i latwosc skladania. Im bardziej niesymetryczne kola (przednie duzo wezsze niz tylne) tym trudniej na niektorych schodach. Czy kosz jest pojemny? Czy daja torbe? Male dziecko podrozuje z masa rzeczy gdzies to trzeba miec. Jak duzy pacjent sie zapowiada przu pierwszym mielismy standardowa gondole ale przy drugim powiekszona bo byl dlugi.