Wpis z mikrobloga

Streszczenie 16.07
Dzisiaj działo się niewiele. Do ok. 7 było picie, potem dzienne spanie i umieranie na kaca.

Ogólnie było nudno, a z tego co się wydarzyło:
- Seba założył się z Radkiem o 50zł, czy rano w domu był Norweg
- Seba wygrał zakład, Radek nie dał kasy, Małysz zaczął #!$%@?ć i bronić Radka.
- Seba się #!$%@?ł i mu #!$%@?ł
- Kolejną lepę dostaje na ryj Radek od swojej dziewczyny. W sumie nie wiadomo za co, ale chyba za to, że nie przyszedł na rozkaz
- Daniel gdzieś wyszedł i długo go nie było
- Powiedział, że załatwia ważne sprawy z Łukaszem
- Wrócili, Łukasz pobył tylko chwilę
- W międzyczasie Gocha zapomniała jak Łukasz ma na imię i powiedziała do niego "Dawid"
- Jak Łukasz wyszedł to zaraz przyjechała policja, bo ktoś zadzwonił, że Łukasz w domu a wszyscy pijani
- Łoboda zebrał na live 100zł, żeby zrobić grubą akcję u Magicala
- Daniel wpadł na pomysł zaproszenia aktorów którzy grali Kiepskiego i Waldusia w "Świecie według Kiepskich"
- W międzyczasie przewinęło się sporo widzów
- Jednymi z widzów był syn z ojcem, którzy jechali przez Toruń na wakacje i wstąpili zobaczyć jak mieszkanie wygląda w rzeczywistości
- Wieczorem ktoś zamówił do Daniela 4 taksówki
- Odwiedził ich również Piotr, który wczoraj #!$%@?ł ze stołu resztę z browarów
- Magical kazał mu wyjść, bo nie chce złodziei w domu
- Pokazał Gośce nagranie jak Piotr #!$%@? hajs, ale nic sobie z tego nie zrobiła
- Małysz jak dostał w łeb od Seby to usnął i spał cały dzień z krótkimi przerwami na jedzenie, sranie i zdjęcia z widzami
- Daniel zamówił żarcie - jedni ledwo uwierzyli, że mają przywieźć, drudzy nie chcieli, a na trzecich Daniel czekał ponad godzinę
- Godzina 01:00 i już rozpoczęło się Nocne Spanie, Łobody nie było, a 100zł wziął
- Live jest 2 w karcie na czasie

Jeśli coś pominąłem - dopiszcie w komentarzu ;)

Na koniec Mirki mam dla was (chyba) smutną wiadomość. Wyjeżdżam na wakacje, a potem przygotowuję się do egzaminu w sesji poprawkowej, więc dzisiejsze lub jutrzejsze streszczenie będzie niestety na dłuższy czas ostatnim. Jeśli nadal będziecie zainteresowani streszczeniami wrócę we wrześniu/październiku. Na kanale będą się pojawiały shoty, ale też już nie tak licznie. Dzięki Mirki za te wszystkie plusy i miłe słowa, mam nadzieję że do października o mnie nie zapomnicie. Będę na wykopie aktywny, ale nie tak jak teraz. Życzę Wam miłych wakacji! Zabrzmiało trochę jakbym odchodził na drugi świat, ale będzie mi brakować tych streszczeń :D

Dajcie plusika, subika, łapkę jeśli chcecie. Będę wdzięczny :)

#danielmagical #danielmagicalstreszczenia #kulpiotrstreszczenia #youtube #polskiyoutube #loboda #lysystream
  • 21
@kulpiotr: Powiedziałbym Ci że streama nie można powtórzyć, a egzamin tak(bo w sumie komisyjnie etc) ale rozumiem, więc powodzenia i obyś zdał( mam tak samo, do zdania seminarium oraz j. angielski)
@kulpiotr: Łoboda mówił na streamie, że dopiero dzisiaj ogarnia "niespodziankę". Warto zaznaczyć, że streszczenie nie jest chronologiczne. Inicjatywa ze streszczeniem bardzo pomocna, obserwuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)