Wpis z mikrobloga

  • 2
Panowie mam taki problem. Cs go co jakiś czas zacina mi podczas gry. Niby klatki mam ok wszystko ładnie chodzi 300 fps. A raz na minutę czy kilkadziesiąt sekund przytnie mi dosłownie na ułamek sekundy. Strasznie to jest wkurzajace... Dodam tylko że miesiąc temu coś takiego nie występowało. Jakaś durna aktualizacja? Lapek Asus GL553 i5 7300 gtx1050 i 16 GB ram
#csgo #pcmasterrace #steam
  • 12
  • Odpowiedz
@MZ23: Aktualizacja z 7.07 u wielu graczy (w tym mnie) spowodowała spadki FPSów. 14.07 Valve wprowadziło update najpierw do BETA, a jeszcze tego samego dnia do Live, który miał poprawić performance.

No i.... Niektórym fpsy poprawiło, niektórzy mają tak samo albo nawet gorzej.

Aczkolwiek na tym sprzęcie nie powinieneś tego tak odczuwać, zwłaszcza w postaci pojedynczych ścin.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amasugiru to nie to, mam 300 fps, czasem spadki do 250 zależy co się dzieje na ekranie. I to jest stale stabilne. Ale co kilka, kilkadziesiąt sekund, nie ma zależności jest taka pojedyncza polsekundowa ścinka... Sprawdzę to co u góry aczkolwiek zły jestem bo czasem przeszkadza to bardzo :D
  • Odpowiedz
@mis_rys: zmieniłem Ram z 8 na 16 GB i u mnie przycięcia trochę się ograniczyły ale jednak od czasu do czasu występują, wydaje mi się że jednym z problemów u mnie może byc syf na kompie niedługo będę robił reinstal Windowsa i zobaczę czy to coś pomoże napewno dam tutaj znać ;)
  • Odpowiedz