Wpis z mikrobloga

Śmiechy z pinezki, ale serio brawa dla Adasia, bo chłopak to naprawdę fajna historia polskiego boksu. Mam nadzieję, że to dopiero początek. Szpilka już jako gnojek, na osiedlowych automatach więcej #!$%@?ł, niż Adam dostawał za swoje walki w USA.
Bokser prosty, z pozoru chaotyczny, w dodatku ze słabym wyglądem, ale szalenie niewygodny i skuteczny. Przede wszystkim, prawdziwy twardziel. Bardzo chciałem, żeby wygrał tę walkę, zawsze uważałem, że jest bardzo niedoceniany. Bałem się, że Szpilka po prostu wypyka go nogami i 10 rund będzie uciekał. Na szczęście, Adaś poradził sobie bez problemu.
#boks
  • 6
@grave: Papiery ma amerykańskie. Jakie ma spodenki? Jaką flagę nosi? Jaki Szalik? Szpilka pooblepia się reklamami swoich koszulek, jakimiś grypserami i śmiesznymi majtkami. Nawet barw nie założy, tylko lansuje się ciuszkami.
Adam od zawsze mówił, że chciałby walczyć w Polsce, ale nazwiska nie ma i brak przez to propozycji. Kiedyś chciał nawet zawalczyć z Najmanem, tylko po to, żeby się podpromować i móc zawalczyć w kraju.