Wpis z mikrobloga

Pracuje w korpo i denerwują mnie laski z roboty, które zarabiają g ó w n o, na jakimś klepaniu w excelu, ale mają bogatych facetów i wożą się po firmie jak królowe i wielkie panie, elegancja Francja, ciuszki, kawa i pogaduchy o "ważnych sprawach firmowych", zachowują się jak dyrektorki, a robią za 4 tysie, tylko co z tego, wszystkie wypasione fury, domy, drogie rzeczy, bo mąż tyra za 20 k za granicą, albo ma własną firmę.

Więc do pracy przychodzą bezstresowo, wiedzą, że to bardziej dla kontaktów towarzyskich, a pensja męża dodaje takiej pewności siebie, że czują się same jak ryba w wodzie i więcej zarabiają niż ja, bo mogą negocjować, zwolnić się, przezimować dwa lata itd.

Czemu bycie facetem jest tak przerypane w tym świecie?

#pracbaza #korposwiat #redpill #blackpill #pracait #takaprawda #rozowepaski #feminizm #zarobki #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
  • 86
Czemu bycie facetem jest tak przerypane w tym świecie?


@Ynfluencer: tak już jest, też mnie na początku kariery w korpo zastanawiało jakim cudem panny zarabiające 2/3 tego co ja non stop opowiadają o podróżach imprezach, do tego maja na sobie codziennie wartość połowy swojej wypłaty. Szybki stalk na fb wyjaśnił temat, bogaci rodzice lub bogaty bolec typu starszy 5 lat senior engineer cos tam w innym korpo
@Ynfluencer: jesli nie potrafisz isc na luzie do pracy, to znaczy ze jestes niewolnikiem. Jesli bedziesz tak funkcjonowal latami, to permanentny stres i przejmowanie sie ww. duperelami, moze mocno odbic sie na twoim zdrowiu psychicznym i fizycznym.
Wiec najwyzsza pora, zaczac podchodzi do pracy jak czlowiek, a nie niewolnik.

A dokladajac do tego, tagi ktore wrzuciles we wpis i odbieranie przez ten pryzmat zycia, doklada ci jeszcze zolci i czyni z
Pracuje w korpo i denerwują mnie laski z roboty, które zarabiają g ó w n o, na jakimś klepaniu w excelu, ale mają bogatych facetów i wożą się po firmie jak królowe


@Ynfluencer: musisz się w życiu mniej denerwować.( ͡° ͜ʖ ͡°) I pamiętaj, że takim myśleniem sam wkręcasz się w korpo wyścig szczurów. Rób swoje i nie bacz na innych.