Wpis z mikrobloga

Mirabelki, która to polecała Wibo Million Dollars Lips? Kupiłam wczoraj zachęcona i jestem zawiedzona i teraz potrzebuję małe #mirabelkopomusz bo może coś robię źle. Używałam już matowych płynnych pomadek z Golden Rose (ciemne super długo się trzymają), z Lovely (K-Lips), mam jedną od Jeffree Star i tylko ta milion dollars schodzi takimi suchymi drobinkami z kącików i wewnętrznej części ust (nie chodzi mi, że maluję dziąsła, tylko tak odpryskuje mi wewnątrz) i teraz pytanie - czy kupiłam jakiś felerny egzemplarz bo wiadomo rossmann i głupie baby odkręcają wszystko bo są głupie, czy po prostu moja skóra jest jakaś nie teges? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kosmetyki
  • 16
@hipotrofia: no właśnie, jest bardzo chwalona, więc zanim przekreślę cała serię to szukam innego wyjaśnienia. Np. że mógł być odkręcany w rossmannie ( ͡° ʖ̯ ͡°) mimo, że śladów ingerencji nie widziałam, ale wiadomo, w Polsce jak w lecie, nawet nie mogą foliowej naklejki dać, która się zrywa przy odkręceniu.
@sulejman: to skąd takie #!$%@? oceny na wizażu? A swoją drogą, jak już się znasz, to gdzie umieścić Nablę w zestawieniu Wibo Million Dollars Lips < Lovely K* Lips < Golden Rose Liquid Matte < Jeffree Star Velour Liquid ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Bo czaję się na niebieską nablę, ale jednak te 60 zł będzie boleć jak nie będzie przynajmniej lepsza niż GR
@StaryZdzich: bo #!$%@? łaski z polski się nie znają i jedyne co kupują to tanie gowna i nie maja porównania :) w moim odczuciu to jeffeee stae pomadki są najlepsze z tych co wymieniłaś a tych z goldena nawet nie wymieniaj bo to co jest w ich składach to jakieś nieporozumienie XD a nabli nie używałem
@sulejman:
Jeffree Andrygony: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Kaolin, Synthetic Beeswax, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate, Hydrogen Dimethicone, Propylene Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol. May Contain (+/-) Titanium Dioxide (Cl 77891), Red 7 Lake (Cl 15850:1), Red 30 Lake (Cl 73360), Yellow 5 Lake (Cl 19140), Blue 1 Lake (Cl 42090), Red 28 Lake (Cl 45410)

Golden Rose (nie wiem która): isododecane, trimethylsiloxysilicate dimethicone,
@StaryZdzich: pomadki z js można ładnie zmyć, dokładać, nic się z nimi nie dzieje. Golden? Lepią się, wysuszają usta, uczucie suchości, kolejna warstwa jest wymiarem śmierci No i nie da się och zmyć co dla mnie je wyklucza :) coś co nie da się zmyć jest dla mnie porażka :) a chemikiem nie jestem, po porostu widzę jak zachowuje się pomadka
@sulejman: ja tam zmywam olejem i nie widzę różnicy przy żadnej z wymienionych ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy też nie dokładam. Ogólnie GR - codziennie kolory do pracy, trwałosć do biura czy na imprezę, JS - zajebiste kolory - mam taki podział i każda z tych pomadek spełnia swoją funkcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)