Wpis z mikrobloga

<> - tak o Michale Kwiatkowskim mówi Zenon Jaskuła przed ostatnim górskim etapem tegorocznego Tour de France.


Nie oczekiwałem znajomości kolarstwa na stronach gazety.pl, ale jednak od Pana Jaskuły nie spodziewałem się usłyszeć takich słów...
#kolarstwo
  • 5
  • Odpowiedz
@demoos: @Turambetto: zadaniem Kwiatkowskiego jest opieka nad Froomem 50-20km do mety, później opiekę przejume Landa. Wątpię, żeby Michał miał z czego pojechać za czołówką, po tak ciężkiej pracy, jaką wykonuje. Takie są zasady grupy Sky najwyraźniej.
  • Odpowiedz
@DerMirker: wczoraj na live mówił, że mógłby potem jechać dalej z czołówką ale po co.
Może za rok będzie kimś w rodzaju Landy na TdF, albo będzie liderem na Giro? W tym roku może jeszcze na czasówkę chce siły oszczędzić i na resztę sezonu.
  • Odpowiedz
@DerMirker: @demoos: @Dawidk01: A ja myślę, że Michał patrzy w przód i myśli o Bergen i Lombardii.

Nie ma sensu się zaginać o 10. miejsce w generalce. A to naprawdę potem na przestrzeni sezonu kosztuje. Patrzcie jak po Giro wyglądają bohaterzy tamtego wyścigu.
  • Odpowiedz
@demoos: @DerMirker: @Dawidk01: Otóż to, jedynym miejscem, gdzie Kwiato może coś ugrać dla siebie jest czasówka, więc to na nią dziś będzie oszczędzał siły, kiedy już skończy pracę na rzecz Frooma. Z kolei żeby być w stanie tak pomagać Froomowi jak robi to do tej pory, każdy odpoczynek, choćby i 5km przed szczytem ostatniej góry jest ważny.
@rooger: To kolejna kwestia. Poświęcenie jakichkolwiek swoich interesów na tym wyścigu,
  • Odpowiedz