Wpis z mikrobloga

Jadę w przyszłym tygodniu do #koreapolnocna .Robimy #rozdajo - wylosuję jedną osobę spośród plusujących i do niej wyślę pocztówkę z Korei Północnej. Jeśli będzie większe zainteresowanie to dorzucę kolejne pocztówki co 250 plusów aż do 1000 plusów (pięć pocztówek do wylosowania). Macie czas do 23:59 w piątek 21 lipca (czas polski). W zeszłym roku udało mi się wrzucać na mikrobloga zdjęcia prosto z KRLD za pomocą koreańskiej karty SIM. Spróbuję i w tym roku. Obserwujcie mój profil, a może pojawią się tu jakieś fotki na żywo z Pjongjangu. Jeśli mi się uda ponownie aktywować moją kartę Koryo Link... Możecie też śledzić mojego Instagrama @truszkowskiemil oraz potem w sierpniu wpadnijcie na kanał Pozdro z KRLD Wysyłam też pocztówki moim Patronom na Patronite za wsparcie za dwycyfrowe kworty.
Jeśli będzie mega duże zainteresowanie to pomyślę nad zwiększeniem ilości pocztówek. UWAGA1: Muszę otrzymać wasze adresy do soboty 22 lipca do godziny 10:00 czasu polskiego. Proszę mi wysłać wiadomość na priv. UWAGA2: jeśli z jakiegoś powodu nie będę mógł wysłać pocztówek z KRLD np. akurat z powodu sytuacji międzynarodowej nie będzie możliwości wysyłki, to NIE wyślę i proszę nie mieć do mnie pretensji. Czasem się zdarza, że nie można wysłać pocztówek z powodu sankcji gospodarczych i decyzji władz koreańskich. Oczywiście zrobię wszystko, żeby wysłać te pocztówki. Redakcja Wykopu dostała ode mnie kartkę z Pjongjangu. #podroze #wakacje
  • 67
@laczka nie sądzę aby @Truszek jechał z biura ( ͡° ͜ʖ ͡°) on sam organizuje takie wyprawy.
--------
Po co tam jedzie ?
Kierwa jeden lubi jeździć co roku nad Bałtyk a drugi do Korei