Wpis z mikrobloga

@stoliknumer27: a w menedżerze zadań nie widać żeby jakiś proces obciążał procesor albo zżerał ram? Ogólnie odnoszę wrażenie, że win 10 jest lepiej zoptymalizowany od 7. U mnie na oszałamiającym sprzęcie w postaci Dual Core 2,66 Ghz + 2 GB ramu śmiga lepiej od win 7, a od instalacji już kilka miesięcy.
@kokosanki: Nie ma, sa podstawowe procesy jak defender, wyłączyłem onedrive, przeglądarkę i nic na starcie się nie uruchamia dodatkowo, sterowniki wyłącznie do touchpada i karty graficznej.

@PsychoX: wszystko wywalone i oczyszczone, ja nie wiem czy to coś w rejestrze nie jest, robię teraz oczyszczanie dysku i defragmentację, może coś pomoże
@PsychoX: Kurcze nie chciałbym się tak paprać aż z tym :P na start musiałbym w ogóle zainstalować TV a to potrwa pewnie z pół godziny :D chciałbym też skończyć najpierw ten defrag i oczyszczanie dysku (nie przerywać w połowie) i zerknąć na sprzęt, czy coś się nie odpięło, czy ram się nie zjarał, albo coś, bo nagrzewa się dość dziwnie mocno, więc wina może leżeć własnie po stronie sprzętu :)
@stoliknumer27:

musiałbym w ogóle zainstalować TV


Bez instalacji: wersja live (opcja w instalatorze).

chciałbym też skończyć najpierw ten defrag i oczyszczanie dysku


Jeśli świeży system to na niewiele się to zda.

zerknąć na sprzęt, czy coś się nie odpięło


Ten komputer nie jest przypadkiem jednocześnie twoim siedzeniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po takim podejrzeniu to rozumiem, że niezbyt szanujesz. (