Wpis z mikrobloga

z ciekawości, ile razy zmieniałeś dętki, opony i łańcuch? :P


@EvilSoul: Raz dętkę XXX dnia wyprawy. Ale nie kapeć tylko snake. Więc moja wina.

Teraz ino od razu nie rób zupełnej przerwy od wysiłku bo będziesz cierpiał. Regeneracja owszem ale aktywna ;)


@Rzufik: Nie ma opcji, rower jest zawsze i codziennie.

ile zostało Tobie gmin do zaliczenia w Polsce? bo to chyba o to chodziło w tym tripie ;)


@
Jak porównujesz swoje siły w porównaniu do zawodowców? Ile byłbyś w stanie utrzymać się w peletonie na np. TdP?


@pokey: Nawet nie porównuję. Słabo. Utrzymałbym się jak większość niezawodowych bez większego problemu na płaskim. Na podjazdach zostałbym momentalnie urwany.
@metaxy: A ile mniej więcej zajęło ci pokonanie dystansu w ciągu jednego dnia? I jeśli mogę się spytać jaki dystans jest dobry dla osoby z dobrą kondycją zaczynającej przygodę rowerową?
@metaxy: Widzę, że z tego wpisu zrobiło się małe AMA i odpowiadasz wszystkim. To i ja zapytam.
1. Jak się żywiłeś na trasie? Musiałeś przyjmować ogromne ilości kalorii dziennie, a przecież za dużo wozić się nie da ze sobą.
2. Czy przypinasz rower wchodząc do wiejskiego sklepu na #!$%@??
3. Coś zmieniłbyś w rzeczach, które ze sobą zabrałeś? (czegoś się pozbył albo coś zabrał więcej)
4. Jakieś tricki na radzenie sobie
2. Czy przypinasz rower wchodząc do wiejskiego sklepu na #!$%@??


@cieplok: Na to mogę ci nawet ja odpowiedzieć. Wiejskie sklepy są najbezpieczniejszymi z mijanych. Są małe, a więc wszystko z nich widać. Wsie są małe, a więc mało ludzi się kręci. Na wsi nie kradną bo każdy każdego zna i boją się łatki złodzieja od sąsiadów. Tak więc ja swój rower opieram o sklep lub stawiam przy "ogródku piwnym", który zazwyczaj
1. Jak się żywiłeś na trasie? Musiałeś przyjmować ogromne ilości kalorii dziennie, a przecież za dużo wozić się nie da ze sobą.


@cieplok: Biedra, McD, Dino, drobne sklepy, hot dogi na Orlenie... Jesz wszystko i ciągle Ci mało.

2. Czy przypinasz rower wchodząc do wiejskiego sklepu na #!$%@??


@cieplok: Takim gównozapięciem byle tylko ktoś nie wziął go z biegu.

3. Coś zmieniłbyś w rzeczach, które ze sobą zabrałeś? (czegoś się