Wpis z mikrobloga

Droga @Moderacja, dostałem właśnie ostrzeżenie pt.

Ostrzeżenie: Reflinki w naszym serwisie nie są mile widziane. (https://www.wykop.pl/wpis/25577113 )


Wszystko fajnie, ale gdzie w regulaminie jest to napisane, bo właśnie szukam i znaleźć nie mogę. Złamałem jakiś konkretny punkt regulaminu? Na mirko non stop pojawiają się reflinki i nikt ich nie usuwa. Czemu mój został usunięty? Pytam poważnie, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Ostatnio sam szukałem reflinku do bookingu to i podałem swój.

#pytanie #gorzkiezale #podroze #booking #reflink #afera
  • 37
@WuDwaKa: Jest jeszcze jakaś lista rzeczy, których nie można wklejać "bo nie"? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Strasznie mnie #!$%@? to, że użytkowników, którzy są z nimi od początku traktuje się kurna jak jakąś zielonkę na multi...
@bolczan: Podałem link do reflinka Booking.com. No come on, co miałem, podać dodatkowo, że jest to booking.com? A trochę niżej wisi sobie kilka tych samych linków. No trudno, ja tam nie zbiednieję, ale #!$%@? mnie takie bezmyślne podejście.

Poza tym gdzie ta zasada jest? Mam zgadywać sobie jakie tajemnicze zasady na mirko panują, bo się nikomu ich w regulaminie nie chce umieścić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Halo
Żeby nie było: sam proponuję ludziom swojego refa, ale nie spamuję nowymi wpisami, tylko kieruję pytanie do osób potencjalnie zainteresowanych.


@AvantaR: @Vincenzo: Kto refa potrzebuje ten uderza na PW :)

Zasada jest prosta - jeśli ktoś czego szuka to sam woła, bo potem pojawia się śmietnik na Mirko
@Vincenzo: Pierwszy raz w życiu zamieściłem jakiś reflink, a konto mam tutaj 10 lat i 6 miesięcy, także WTF? Poza tym skoro usunięto mój wpis to chciałbym wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem.
Zasada jest prosta - jeśli ktoś czego szuka to sam woła, bo potem pojawia się śmietnik na Mirko


@lukaszzz: I gdzie ta zasada jest? Kilka godzin wcześniej ktoś wrzucił też reflinka i jakoś sobie dalej wisi. Rozumiem jakbym zaspamował tagami, ale użyłem dosłownie dwóch, w tym #booking.
@AvantaR: a jakie to ma znaczenie ile czasu masz konto? Reflinki podpadają pod spam i reklamę, z tego zgłoszenia @Moderacja je usuwa.


@Vincenzo: Takie, że nie wiem jakim cudem wrzucenie jednego reflinka jest traktowane przez Ciebie jako spam. Reklama? Serio #!$%@?? Codziennie mirko zalane jest wszelkimi rozdajo reklamującymi firmy/strony/cokolwiek. No bądźmy poważni.
@AvantaR: To ma przeciwdziałać zalewowi spamu, bo wszyscy by zasrali mirko swoimi refami do Ubera, Bookingu, MyTaxi itp. itd. Nadal nie wiem jakie ma znaczenie ile czasu masz konto na Wykopie.
@lukaszzz: Lol, to jest właśnie ta wykopkowa logika. Generalnie to jest zakazane, chyba, że... Czym kody na pitce różnią się od reflinka to nie wiem. Niech to napiszą w regulaminie, a nie, że człowiek ma się domyślać. Na Wykopie jednak jak w lesie.