Wpis z mikrobloga

troche to patololo że na manifestacje polityczne ciagnie sie dzieciaki


@mrooczilla: Zależy jeszcze jakie hasła.

#!$%@?ąc od tego kto ma rację, to hasło "Żądamy przestrzegania konstytucji" - jest do przyjęcia, a to z powyższego zdjęcia to patola.

Tak samo z drugiej strony. Hasło "chłopak + dziewczyna = normalna rodzina" jest ok, a "pederaści, lesby, geje, cała Polska z was się śmieje" jest nie ok.

Wystarczy zachować trochę kultury i można zabrać
@inozytol: rozumiem Twój punkt widzenia. Mój jest taki że uważam że nie ma co dzieciaków indoktrynować. Paradoksalnie świadczy to na korzyść Państwa (nie mylić z PISem) że teraz manifestacje są na tyle bezpieczne że można na nie iść jak na festyn ;)
Mój jest taki że uważam że nie ma co dzieciaków indoktrynować.


@mrooczilla: Nie ma możliwości, żeby od tego uciec. Rodzice musieliby rozmawiać o polityce nocą, ściszonymi głosami. Dzieci są indoktrynowane w domu i od tego nie uciekną. Tak samo są indoktrynowane przez inne dzieci, które transferują poglądy swoich rodziców.
@inozytol: no to jest racja. ja byłem indoktrynowany jeszcze w szkole na legalu :D za hajs panstwowy. po głowie dostawałem za negowanie tych wartości :D dziwi mnie po prostu że Ci sami ludzie którzy krzyczą o zamordyzmie i dyktaturze, zabieraja na te manifestacje swoje dzieci. troche jak by uzywali ich jak żywych tarczy. dlatego uważam że ten pomysł jest słaby.