Wpis z mikrobloga

@DeXteR25 @jason_bourne po pierwsze genialne zdjęcia (polecam bardzo filmik Na Gałęzi odnośnie tego jak Dunkierka była kręcona, bo to jest coś niesamowitego), po drugie cały montaż dźwięku i to jak potęguje napięcie to jest pieprzone mistrzostwo świata. po trzecie film wrzuca Cię w sam środek akcji i mimo, że nie ma tu żadnego epatowania przemocą, to można poczuć autentyczny strach i lęk o życie, film bardzo działa na emocje.
@kjeller: to chyba oglądaliśmy dwa różne filmy. O ile faktycznie od strony technicznej było mega, tak czuję trochę niedosyt samą akcją. Na emocje nie zadziałał mi praktycznie wcale, więc nie nazwę tego arcydziełem. Szczerze? Spodziewałem się bomby pokroju Przełęczy Ocalonych i się zawiodłem.
@kjeller: eeeeeee ?!!!?!? Wlasnie wszedlem na wykop pomyslalem napisze wykopkom zeby sie nie napalali na dunkirk przed seansem (ja sie napalilem jak zobaczylem ze film nolana i aktorow) bo film slaby -.-
Tosz to typowy film pod brytoli a ze ja w uk ogladam to tutaj kazdemu sie podoba. Nawet filmem to trudno nazwac to dokument bardziej...
@kjeller: to ze nie byl to film,zadnej fabuly dialogow nic. Tylko pokazane kawalek histori w lepszym wydaniu. No dokument poprostu wyswietlony na duzym ekranie
@kjeller: no jakos historie pokazana w hacksaw ridge potrafili jakos nakrecic fajnie i zrobic z tego dobry film, ale sory dla mnie temu dunirkowi daleko do dobrego filmu. I nie chce mi sie dalej z toba dyskutowac skoro uwazasz ten film za arcydzielo 10/10...