Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna gdy zobaczyła #kruszwil i zobaczyła że to wszystko należy do Łukasza Wawrzyniaka to mi powiedziała: "Przecież ten Łukasz Wawrzyniak był gwiazdą na asku kilka lat temu i wmawiał wszystkim małolatom, że ma o 4 lata mniej niż w rzeczywistości żeby gimbusiary na niego leciały i już wtedy wklejał jakieś podejrzane linki i zarabiał na wyświetleniach".
Tu link do jego konta na asku

https://ask.fm/LukasWawrzyniak
  • 18
  • Odpowiedz
@Trader888: No wow, mówiłem już niżej kilka postów, że Łukasz hajs ma z naiwności ludzi (bony, subskrypcje, sms premium).
Sam Marek bawił się w to samo i te audi a5 z fioletowym wnętrzem jest jego bo odkupił od Wawrzyna. Same filmiki może i by były ciekawe, gdyby ten hajs rzeczywiście był zrobiony uczciwie, bo pomysł fajny i masa ironii w filmach.
  • Odpowiedz
@Trader888
Ptaszki w Szczecinie ćwierkały, że #kruszwil zarabiał w zamkniętym już serwisie MoneyKing.pl pod nickiem mrk123 (zarobił coś koło 100 tysięcy wtedy na oszustwach).
Sami właściciele moneykinga siedzą już w ciepłych puszkach.
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,21490948,160-tys-osob-oszukanych-na-sms-ach-policja-rozbila-szajke.html

Testo to był mistrz jedyny w swoim rodzaju, Marek to jak Marek, jak się dorobił na nielegalu to chociaż mógł tego nie pokazywać, bo jednak grupka wykopowiczów go rozpracowuje i już większość wie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Yoshimatsu1209

To grubo lecieli. Moja dziewczyna mówi, że pisali do lasek na asku teksty "jesteś piękna", "księżniczka" itd te miały kisiel w majtkach i klikały jakieś dziwne linki polecane przez nich, gdy znalazł się ktoś ogarnięty i im cisnął oraz ostrzegał gimbusów to był shejtowany.
  • Odpowiedz
@Trader888: No tak, Łukasz wykorzystał swoją popularność do interesów, zgarnął co swoje (niemało) i subskrypcja to możliwe ,że nadal mu wpada kaska choć nic nie robi, bo samo pobiera komuś od długiego czasu kasę.

Warto by było to przekazać reszcie zachwycającym się Kruszelem.
  • Odpowiedz
@Trader888: Kilkakrotnie miałem przyjemność rozmawiać z Markiem i zawsze był pewnym siebie młodym cwaniaczkiem, nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście myślał, że jest bezkarny.
Co do Łukasza miał firmę, rozliczał podatki, a samo to, że ludzie wysyłali sms to ich naiwność, co prawda nie jest to do końca uczciwe, ale ludzie nie czytali regulaminów i przez to na nich zarabiał, coś w stylu pobieraczka i podobnych afer.

Co do Marka to on
  • Odpowiedz
@Trader888: Sam Marek pisał w jednym komencie, że ojciec ma na niego wbite, a z matką też coś nie tak, nie wiem czy żyje czy nie.
Z tego co pamiętam to opiekowała się nim babcia, ale też zbytnim szacunkiem jej nie obdarzał, jeśli dobrze pamiętam to ma kuratora, ale słyszałem to dawno bardzo.. więc nie chcę też wprowadzić w błąd. Wiem, że rodzice zupełnie się nim nie interesują.
  • Odpowiedz
@Trader888: My tutaj sobie możemy mówić między sobą, to by się przydało jakoś ogarnąć, zanim jakiś Gargamel czy Boxdel nagrają filmik i zrobią na niego jeszcze większy hype.. przydałoby się napisać do Gargamela albo Boxdela, żeby przypadkiem nie zrobił zachwalającego filmiku :)
  • Odpowiedz
@odyn88: A no, ale wszystko co napisałem się potwierdziło. Wiek Mareczka choć mowili niby 2 lata temu, że jest pełnoletni i trolluje ludzi z tym, że ma 16.
Najlepsze jest to, ze moje posty o sms premium poszly daleko, bo nawet kilku duzych ytberów o tym mowilo. Sam Boxdel wspominal o tym choc powiedzial, ze nie ma potwierdzenia tych slow.

Potwierdziła się tożsamosc kamerzysty gdzie jako pierwszy napisałem kim jest w
  • Odpowiedz
@Yoshimatsu1209 wszystko spoko, tylko z tym BOXDELEM to nie przesadzaj bo facet potrafiłby zrobić interes z Kruszwilem a jak coś pójdzie nie tak to wbije mu nóż w plecy żeby tylko się wykręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz