Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak móc wysyłać dowolną ilość pieniędzy, czy to 1$ czy 100 000$, nawet na kompletny koniec świata, do przykładowego kolegi z Australii płacąc za to wszystko zaledwie 0,03$ (òóˇ) Czas oczekiwania, tylko 4 godziny!
https://blockchain.info/tx/05bb976221686eb3b49925960c6d3dc13ff51dc5787b65e1f0c05c958cbf6264

Dzięki panie Bitcoin, bo korzystając z Western-Union czy innych przelewów międzynarodowych, za takie coś zapłaciłbym około 70$ i czas oczekiwania to byłby minimum 5 dni.

#bitcoin #btc #kryptowaluty #bankishowmustgoon
MelomanBTC - Nie ma to jak móc wysyłać dowolną ilość pieniędzy, czy to 1$ czy 100 000...

źródło: comment_EqWB2Wa8tB2TPcQRQpcVBrwfH2UBImXH.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: nie ekscytowalbym sie tak bardzo bo ja place 2 funty za przelewy do polski z uk. kase mam na nastepny dzien (i to tylko dlatego ze sa sesje w inteligo). Currency fair i pare innych firm. Takze żadne 5 dni....
  • Odpowiedz
@abdulalrahmani: Oczywiście, że można przesłać jakąś ilość pieniędzy (w granicach rozsądku, nie mówię o 1mln $), przez Bitcoina. Jest to ekstremalnie tanie, bezpieczne, wygodne i ekstra szybkie.

Na wykopie, a szczególnie na tagach #bitcoin #btc #kryptowaluty będę pisać to co mi się podoba. Bardzo długo już udzielam się na tych tagach i w swoją wiedzę nie wątpię. Napewno nie będę się pojedynczej nieznaczącej jednostce jak Ty podporządkowywał. Jak Ci się wpis
  • Odpowiedz
@mihaubiauek: @MelomanBTC: Nigdzie nie pisałem że wu jest tańsze od btc. Napisałem tylko że małe kwoty lepiej WU i po minucie do odbioru , a przyznałem że btc duże kwoty taniej się wysyła, ale tak na prawdę to o kant dupy jest całe btc bo w większości państw od razu flagują taką transakcje i musisz się pucować w bankach(oczywiście mówię o większych pieniądzach). @MelomanBTC to jakiś przygłup zajarany nie czyta
  • Odpowiedz
flagują taką transakcje i musisz się pucować w bankach

@kolestyp: Ja tam nie mam problemu z wypłatą BTC, czy to w bankomacie, czy to w banku i z tego co się orientuje dany bank albo nigdy nie robi żadnych problemów, albo robi je zawsze. Więc tu trzeba sprawdzić, czy twój bank nie jest na czarnej liście :P Drugi problem, lokalny, typowy polski absurd jest taki, że sprzedaż BTC jest opodatkowana dochodowym
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: ja handluję w gbp na localbitcoins. Standardowy bezpłatny przelew w UK fast transfer, obojętnie z jakiego banku do jakiego dochodzi w kilka sekund. Chcę kupić BTC, wchodzę na giełdę, wybieram ofertę i po 3-5min mam kupione BTC. Najpiękniejsze jest że nie muszę wpłacać siana czy btc na konto giedy. Sprzedaż bezpośrednia, jednak ubezpieczona przez giełdę.
  • Odpowiedz
  • 0
@escabor I to jest piękne. Szkoda ze niestety niektórzy mają tak scisniete mózgi, że pomimo moich dokładnych tłumaczeń nadal uważają iż opłata 200 zł i oczekiwanie na przelew 5 dni to coś normalnego :)
  • Odpowiedz
"You can still buy Bitcoins without verifying your ID, however, please note that many of our traders do require you to perform an ID verification before buying, though this requirement does change from country to country and trader to trader.

When you verify your ID you get access to many more advertisements and better prices, it's well worth the inconvenience."

https://localbitcoins.com/faq - inwigilacja, reptilianie, taka sytuacja
  • Odpowiedz