Wpis z mikrobloga

Ta moderacją na wypoku jest spier****, koleś napisał, że Mamed puścił hymn ISIS przed walką, ja napisałem, że łże i wmawianie ludziom ,że ktoś jest np mordercą bo przypadkiem znalazł się na miejscu zbrodni i gawiedź zarzuca mu niewłaściwie winę niszcząc tej osobie życie , ze takie zachowanie to skur******* (wszędzie była cenzura) i powinno się takie zachowanie tępić, że w dobie internetu można zrobić własny research zamiast powielać bezmyślnie zarzuty. Koleś po tym napisał, że "to co napisałem, odrobinę mija się z prawdą" , ja no to "czyli,że łżesz" a on "wyjąłeś zdanie z kontekstu , brawo". Co najlepsze ,że wszystko komentarze tego goscia zostaly plusowane a moje minusowane, poniewaz jest trend hejtu na Mameda i zdrowy rozsadek juz sie nie liczy. Brawo wykop, brawo moderacjo. Jednak nie ma co liczyc na obiektywne portale informacyjne w tym kraju, jak nie jakas lewizna TVN-u, upolitycznione TVP to jedynie obiektywne pseudo "prawicowe" wykopki, którzy hipokryzją nie odstają od Tomasza Lisa. BRAWO!
Link do wykopu
https://www.wykop.pl/link/3842987/mamed-chalidow-moze-wyjechac-z-polski-ma-dosc-ksenofobicznych-atakow/
  • 6
Co najlepsze, że spotkałem kilka osób w realu co mówią, że już nie lubią Mameda bo puszczał hymn ISIS przed walką. Byłem delikatnie rzecz ujmują zszokowany, ale pomyslałem, że wiedzę zaczerpnęli z jakichś gówno-portali. A tu wchodzę na wykop i proszę jaka lawina bezmyślnego hejtu i wspólnego zakłamywania się. Obawiam się czy te opinie nie urodziły się na wykopie właśnie.