Wpis z mikrobloga

@czykoniemnieslysza a ja uważam ten trend za bardzo ciekawy. Moda pozwala wyrazić siebie jednoczenie sygnalizując świadomość trendów społecznych. Przeseksualizowanie kobiet odbija w drugą stronę zakrywaniem sylwetki (np. Billie Eilish), łamanie konwenansów tradycyjnego podziału ról ze względu na płeć, nowa casualowa stylistyka postcovidowa. Chociaż podwórkowy, to jest w tym przecież jakaś estetyka.
Jeśli babka chce być brzydka to farbuje włosy, wycina łyse placki, dziurawi mordę itp. Prawdopodobnie niska samoocena skutkuje pójściem all in
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: Nie pierwsza i nie ostatnia dziwaczna moda wsród kobiet. Co jakiś czas pojawiają się trendy, które z jakichś niezrozumiałych powodów kobiety uznają za atrakcyjne i zaczynają się wszystkie tak ubierać¯\(ツ)/¯
Ta stylówa i tak nie jest najgorsza. Pod koniec lat 90 był szał na białe chodaki i takie #!$%@? czarne spodnie we wzorki. To dopiero była tragedia.
Także nie dawaj #!$%@?. Dwa sezony i to minie.
  • Odpowiedz
@LordDominatus: Ja tak samo! Byłem przekonany, że po tych spodniach dzwonach właśnie potrafię odróżnić przyjezdne, bo przeciez u nas ta moda była 20 lat temu.

Czy jestem w błędzie i to jest teraz modne?
  • Odpowiedz