Wpis z mikrobloga

Na moje to #kruszwil teraz udaje debila i trolla, aby ludzie zapomnieli o pierwszych filmikach. Czegoś się musiał przestraszyć, coś poszło nie tak. Ktoś kto z kumplami dorobił się na oszustwach nagle pajacuje wkładając zegarek do wody i robiąc "królewską wodę", a potem to wystawia na allegro? Przecież to nawet nie śmieszne, to żałosne, pierwsze filmiki miały pokazać bogactwo i życie ponad stan, a ten co miał pokazać?
W pierwszych filmach jeździ bez prawka, kupuje jako niepełnoletni alkohol, a potem go pije, a teraz? Na wstępie morały, że alkohol tylko dla pełnoletnich, zero pokazania "patrzcie kim jestem i ile mam kasy", moczenie zegarka w wodzie pfff...
  • 5
@KashaTriceps

Był, ale innego kalibru. Gość pokazał dwa samochody, motor i dwa zegarki w pierwszych filmach, wygląda że to wszystkim czym może się pochwalić. Prawda, żyję ponad stan niż przeciętny Kowalski, ale na jego miejscu bym się tym nie afiszował bo do prawdziwego bogactwa jeszcze mu daleko, chyba że zamierza łazić z tym zegarkiem i wkładać go do szklanki wody, potem sobie w dupe, a następnie znów w wodzie, jeśli jest taki