Wpis z mikrobloga

W związku z wczorajszym zamieszaniem mam wrażenie, że wszystkim umkneła ważna wiadomość
ABW wbiło do mieszkań antyszczepionkowych i prorosyjskich szurów powiązanych z “Kamratami” i Braunem.
Rozkład jazdy jest znany.

źródło: https://twitter.com/ZespolBrauna/status/1745727761799385490

#tusk #abw #bekazkonfederacji #bekazprawakow
WiesniakzPowolania - W związku z wczorajszym zamieszaniem mam wrażenie, że wszystkim ...

źródło: abw

Pobierz
  • 126
@farbowanylisek:
Wśród osób, których mieszkania przeszukano są:
- Szczepan Krzewicki, agresywny patostreamer powiązany z prowokatorem przysłanym do Polski przez białoruskie KGB

- Jowita Kowszyn-Sumara, patostreamerka, polityczka Konfederacji, związana z przestępcą poszukiwanym listem gończym za znęcanie się nad niemowlęciem i kobietą w ciąży

Jakub Kuśpit - lider organizacji "Bronimy munduru" działającej zgodnie z wytycznymi rosyjskich służb

Aleksander Siergiej - aktywista organizacji "Bronimy munduru" który werbował żołnierzy do antypolskiej organizacji i odpowiadał za
@WiesniakzPowolania: miałem nieprzyjemnosć zetknąć się na żywo z jednym z tych antyszczepionkowo-prorosyjskich "antysystemowców", co teraz bryluje w internecie(jego nazwisko przewinęło się już komentarzu wyżej xD). Koleś ma warsztat samochodowy i fatalnie traktuje pracowników, nie płaci im i ich mobbinguje, nie wysyła pitów, poza tym jest niezrównoważony psychicznie bez przerwy wrzeszczy na każdego jak jakiś psychol. xD Zresztą mówi się o tym, że początki jego działalności jako "biznesmena" polegały na tym, że