Wpis z mikrobloga

#nba Czytałem MVP Magazyn od bardzo dawna . Do kiedy była wersja papierowa miałem prenumeratę (która przychodziła jak chciała często później niż numer był w kiosku) , gdy czasopismo padło częściej zacząłem czytać artykuły online tylko problem w tym ze to nie był nigdy ten sam poziom. Ostatnio „redaktorzy” zmieniają tą stronę w pudełka szczególnie na Facebooku . Wczoraj został udostępniony post o nowych strojach Indiany pacers (pic w załączniku ) na który odpowiedziałem „ To tak jak z waszym logo od kiedy nie ma papierowego nurkujecie” za co dostałem BANA ^^ Dystans do siebie LVL hard - nie wiem czy mnie to śmieszy czy #!$%@? :/
Pobierz
źródło: comment_IR2XbEvoiUfe4cEuQWjhCGDTK8GTy7rK.jpg
  • 4
@OgryzekSarmaty: niestety kolego to jest problem nie MVP MAGAZYNU, facebook jak i społeczeństwo wymusza pisanie takich o to artykułów z jednej prostej przyczyny - takie rzeczy klikają więc robi im to zasięg i pozwala coś zarobić. Za mało jest prawdziwych frików w Polsce żeby artykuły mocne i rzeczowe przebijały się przez newsfeeda bo w takie rzeczy Ci kliknie osób 5, a w clickbaitowy tytuł 500 bo na to jest popyt...
@GrubyCZECZEN: naprawdę przy tematyce NBA czy jakiejkolwiek gdzie trzeba być freakiem by się w Polsce interesować potrzebne takie rzeczy ? Ludzie naprawdę zajarani koszykówka nie czytają tego dla newsow (te daje nam Adrian ESPN ) ale dla opinii, dla skonfrontowania swojego zdania z zdaniem drugiego freaka. Gdyby nie #!$%@? sami czasopisma to nie musieli by robic kupy na necie. A skoro już robią to niech krytykę biorą na klatę bo zbanują
@OgryzekSarmaty: niestety, tak to teraz działa, że promowane są treści o dobrej miniaturze, chwytliwym tytule i gównianej treści sam często prowadząc swoje profili społecznościowe staję przed dylematy czy serwować papkę dla gawiedzi czy się spiąć i jeżeli chce mieć co do garnka włożyć to wybór pierwszy, a co do konstruktywnej krytyki to tak jeśli jest w komentarzach to ban bo nikt nie będzie ryzykował tego, że taki komentarz zbierze lajki i
@GrubyCZECZEN: Rozumiem i nie rozumiem . Z jednej strony zidiociałe społeczeństwo a z drugiej dobry kontent powinien bronić się sam . Słucham muzyki głównie przez deezer ale jak podoba mi się jakiś album lubię mieć go fizycznie i nie po to by słuchać go z płyty ale po prostu w jakiś sposób docenić twórcę . Dodaje kolego do obserwowanych :) lubię ludzi którzy maja szersze podejście do każdego tematu . Btw.