Wpis z mikrobloga

Ceny antyperspirantów, to jakaś kpina z konsumentów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rok temu kupowałem ten badziew za mniej niż dyszkę. Od jakiegoś czasu co miesiąc podwyżka o zetę. To samo z fafkulcem L'Oréal, który był po 8 polskich nowych, a zaraz będzie po dwie dychy.
To możliwe, żeby cena produkcji i dystrybucji jednej puchy skoczyła w rok o ponad 7 zł? Z #perfumy też tak jest? Przecież to jawne naciąganie.


#oswiadczenie #zalesie
Scoyatelle - Ceny antyperspirantów, to jakaś kpina z konsumentów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rok tem...

źródło: 20230816_204314_HDR

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • 18
@Scoyatelle to samo te w sztyfcie, jakaś masakra, jak w jednej z sieci kosmetycznych Gillette czy coś w ten deseń za ponad 20 pln :( Od jakiegoś czasu Pepper i promki na Amazon, to jakoś to cenowo wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 6
@Scoyatelle nie no, nie kituj, te dezodoranty rok temu na bank nie kosztowały mniej niż dychę. Najniższa regularna cena jaką pamiętam to coś koło 11,99 zł za 200 ml kilka lat temu. Wiem bo sam używam Pro Invisible od lat ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba że się trafiło promocję 3 za 2 czy coś.
  • Odpowiedz
@Scoyatelle: Ja zawsze używam Dove Men Invisible Dry. Zawsze miał pojemność 250ml i dopisek 48h protection. Kosztował około 18zł.
Pewnego dnia idę do drogerii patrze a mojego Dove Man Invisible Dry zastąpiono "Dove Man + CARE Invisible Dry 72H Protecion" (mogli jeszcze dopisać DANZA KUDURO NEYMAR WELCOME TO AL HILAL BEST SHOTS AND TRICKS)

Jaki wynik tej operacji? A no taki ze zmniejszyli puszkę i podnieśli cenę do około 28zł gdy
  • Odpowiedz
@Scoyatelle sklepy ruchają na cenach, ale co kilka tygodni sa "promocje" typu 1+1 albo cos w tym stylu i wtedy jest cena normalna jaka powinna być. Jak ktos umie w promocje i potrafi zrobić rozsądny zapas ten ma tanio, kto potrzebuje "na juz" ten daje zarobić biedrze.
  • Odpowiedz