Wpis z mikrobloga

Ale to zabawne, że najwięcej problemów z #woodstock mają osoby, które nie mają z nim absolutnie nic wspólnego xD żyjcie i dajcie żyć innym. Sam się nie wybieram, ale, żeby mieć ból dupy, że ktoś ma ochotę pod namiotem walnąć piwo, dwa, czy i czterdzieści, posłuchać muzyki, potańczyć nawet w tym #!$%@? błocie nie przejmując się, że ktoś będzie się krzywo patrzył... no nie czaję. Jeszcze te hurr durr o to skąd są pieniądze, że jak to z orkiestrowych pinionżków - nie dawajcie na WOŚP i elo. Jakiś event, coś się dzieje w tym smutnym jak #!$%@? kraju, ale nie, hurr durr, bądź smutnym #!$%@? i już xD Pozdrawiam tych co się wybierają - bawcie się dobrze ʕʔ

#wosp #przemyslenia
Niewierny_Mops - Ale to zabawne, że najwięcej problemów z #woodstock mają osoby, któr...

źródło: comment_kG47VEuda0pnwpKTO6mE5rBlQ9IRbvcG.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: A niech sie bawia, po prostu pamietam z jakimi ludzmi ja mialem doczynienia. Jechali z jednymi majtkami i 2zl po to zeby sie #!$%@? i zarzygac pod scena. Bez prysznica od kilku dni, taplanie w blocie etc. Superzabawa
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: Co więcej, dla małych przedsiębiorców w Kostrzynie Woodstock to żyła złota, wielokrotnie widziałem wypowiedzi mieszkańców zachwalających festiwal ze względu na dobry zarobek, ale także w samych superlatywach wypowiadali się o młodzieży. Sam myślałem żeby wybrać się w tym roku, ale niestety nie uda mi się. Ale znajomi jeżdżą już od kilku lat i nigdy nie słyszałem żeby narzekali na cokolwiek. Każdemu kto jedzie życzę miłej zabawy i ministra spraw wewnętrznych
  • Odpowiedz