Wpis z mikrobloga

Ale to zabawne, że najwięcej problemów z #woodstock mają osoby, które nie mają z nim absolutnie nic wspólnego xD żyjcie i dajcie żyć innym. Sam się nie wybieram, ale, żeby mieć ból dupy, że ktoś ma ochotę pod namiotem walnąć piwo, dwa, czy i czterdzieści, posłuchać muzyki, potańczyć nawet w tym #!$%@? błocie nie przejmując się, że ktoś będzie się krzywo patrzył... no nie czaję. Jeszcze te hurr durr o to skąd są pieniądze, że jak to z orkiestrowych pinionżków - nie dawajcie na WOŚP i elo. Jakiś event, coś się dzieje w tym smutnym jak #!$%@? kraju, ale nie, hurr durr, bądź smutnym #!$%@? i już xD Pozdrawiam tych co się wybierają - bawcie się dobrze ʕʔ

#wosp #przemyslenia
Niewierny_Mops - Ale to zabawne, że najwięcej problemów z #woodstock mają osoby, któr...

źródło: comment_kG47VEuda0pnwpKTO6mE5rBlQ9IRbvcG.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
najwięcej problemów z #woodstock mają osoby, które nie mają z nim absolutnie nic wspólnego xD


@Niewierny_Mops: z PiSem też, z weganami też, z patriotami też, no i z islamistami też, jeżeli to ma być wybitne odkrycie to ja dziękuję. Na ogół narzekający na poważnie nie należą do grupy na którą narzekają.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: piękny przykład robienia #!$%@? z logiki. narzekanie na woodstock kiedy de facto nie wie się jak tam jest jest głupie. narzekanie na pis kiedy mieszka się w kraju którym rządzi - nie. narzekanie na wojujących wegan, islamistów, patriotów, którzy #!$%@?ą się w nasze życie - też nie.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: bo kto chce mieć coś wspólnego z bezrobotnymi śmierdzielami o #!$%@? poglądach, którzy stanowią większość frekwencji? zobacz sobie jak wygląda pociąg po takim bydle
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops najlepsze jest to, że ludzie, którzy mają ból dupy przez Woodstock myślą chyba, że kogokolwiek kto sie tam wybiera to boli czy coś, lol. Tak dla jasności to każdy ma was w piździe xD
  • Odpowiedz
że najwięcej problemów z czymkolwiek mają osoby, które nie mają z tym absolutnie nic wspólnego xD


@matra: Poprawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops może ten hejt na festiwal jest tylko takim naszym wykopowym, modnym i cyklicznym, cudem #!$%@?. Piwniczaki i inne przegrywy mogą się dowartościować a atencjusze łatwo zgarnąć kilka plusów powtarzając hasła i memy, spotykające się zwykle z poklaskiem innych ameb. Więc jak zwykle pokrzyczą, połączą i wszystko się skończy tak szybko jak się zaczęło.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: Ja nie mam zadnego problemu, ale uwazam, ze to jest zalosne. Pamietam Jarocin czy filmy z originalnego Woodstock. To nawet nie lezalo obok tego. Tam byl bunt, rebelia i wolnosc. Nawet jak tam bylo dziecko to zazwyczaj musialo nawiac z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) To byl bunt pokoleniowy. Zrobienie irokeza wtedy w latach 80 wymagalo "jaj", bo nawet scigano za dluzsza grzywke. Do tego subkultury
  • Odpowiedz