Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Chciałbym podziękować za masę wsparcia i ciepłych słów. Od przyszłego tygodnia zaczynam urlop (specjalnie żeby ruszyć temat wieży ciśnień). Mam opracowany action plan. Muszę spotkać sie z konserwatorem zabytków oraz z przedstawicielem PKP (budynek jest w ich rękach). Jestem po wstępnych rozmowach ze znajomym architektem który rzucił mi widełki kosztów przebudowy. Dalej spotkanie z rzeczoznawca który określi mi stan budynku i przedstawicielem rynku nieruchomości który oszacuje jej wartość teraz i po ewentualnej przebudowie. O statusie będę pisał pod tagiem #wiezamirka i #wiezacisnien Póki co nie będę wolał pulsujących poprzedni wpis, zrobię to jak będę miał komplet informacji żeby nie spamować. Mirko- Dziekuje! #architektura #zabytki
M.....p - Mirki i Mirabelki. Chciałbym podziękować za masę wsparcia i ciepłych słów. ...

źródło: comment_ROv7Ggo2Po3NgHPL8wPY8jlKEcRlE0Ts.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
Ja bym chyba nie chciał. Spoko pomysł ale to wieża. Pewnie w środku wąsko, do tego gdziekolwiek się ruszysz to trzeba chodzić po schodach, bo wszystkiego nie zmieścisz na jednym piętrze:D ale wiadomo.. co kto lubi. Życzę powiedzenia
  • Odpowiedz
@Max_Sop: szanuje jak #!$%@? za upór i robienie czego sie chce za swoje pieniądze. życze ci wszystkiego dobrego mirku i mało problemów w walce z papierami i biurwami
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Możesz podać te widełki kosztu przebudowy? Wystarczy orientacyjnie. Też zawsze chciałem mieć taką wieżę i chciałbym wiedzieć czy to jest w realnym zasięgu.
  • Odpowiedz
http://www.wiezacisnienplock.pl/ zachęcam do odwiedzin, w Płocku wieża jest bardzo fajnie położona a dzięki temu, że jest knajpa, można wejsć i podziwiać a rozpościera się z niej zajebisty widok. Pamiętam z czasów jak jeszcze mieszkałem w Płocku, że stała i się #!$%@?ła a teraz proszę - piękne miejsce.
  • Odpowiedz