Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu na temat zwrotów donejtów na PayPal:
https://www.wykop.pl/wpis/25396551/w-zwiazku-z-tym-ze-grubasek-danielmagical-znowu-le/

Wczoraj otrzymałem zwrot 3zł ( xDDD) powołując się na fakt, że Daniel nie zrealizował celu skoku na bungee. Mówiliście że się nie da. A jak widać się da.

Gruby oszukuje widzów, trzeba go nauczyć pokory. Zachęcam do tworzenia spraw na PayPalu.

#danielmagical
iamtehwin - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu na temat zwrotów donejtów na Pa...

źródło: comment_tnlr3UzsILjXD3AMuVJALfi83nIZMo4R.jpg

Pobierz
  • 75
Jakby kto się uparł to sprawa może wyglądać poważniej

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
@alberto81: dodatkowo regulamin TaD

6.12. Graczowi/Partnerowi zakazuje się używania hasła/słowa donacja, dotacja i pochodnych gdyż serwis www.tad.expert prowadzi działalność z zakresu pośrednictwa przy dodawaniu komentarzy, reklam tekstowych na stronach graczy. Serwis www.tipanddonation.com zastrzega sobie możliwość edycyji bezpośredniej strony zmodyfikowanej przez gracza.