Wpis z mikrobloga

OOO i to jest news!

"We would like to move a lot quicker on new hero development. We feel like the meta game overall is in great shape, but new heroes are an area that has not gone as quickly as we would like."


Czyli może będziemy mieli chociaż 3 lub 4 nowych bohaterów na rok.

Valve also want to focus on improving the new user experience, an area that they admit needs a lot of work right now.


To też jest spoko

Sors: https://twitter.com/Cyborgmatt/status/892491016967561216
#dota2
  • 15
W sumie dota się już prawie nie rozwija, nie wiem dlaczego ludzie nadal w nią grają.


@Namenick: xDDDD Nie wiem czy trollujesz, ale wpisz sobie w google "dota 7.00"

liga trzyma się dużo lepiej


@Namenick: Głównie dlatego, że jest łatwiejsza, wcześniej wyszła i miała strasznie nachalną akcję promocyjną.
No i dlatego, że jest lekka dla komputera, co w przypadku doty już nie jest prawdą
Jeden update o niczym nie świadczy


@Namenick: xD Od 7.00 było jeszcze 6 większych updateów + 4 mniejsze
Od miesiąca nic nie ma, bo zbliża się TI

Po za tym w LoLu od zmian przedsezonowych nic ciekawego nie dali xDD (Same zmiany też ciekawe nie były)
Champ z kosą o designu zerżniętym z anime się nie liczy.
Pominę już metę, która leży i błaga o litość ( ͡° ͜ʖ
Po za tym w LoLu od zmian przedsezonowych nic ciekawego nie dali xDD (Same zmiany też ciekawe nie były)


@Kardig: Bo niewiele jest do zmiany.

Pominę już metę, która leży i błaga o litość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecna meta to jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek były, wprowadzenie 10 banów to #!$%@? majstersztyk.
I tak pewnie jakieś 50 max 60% champów będzie pickniętych podczas Worlds'ów


@Kardig: Ym, no i co w związku z tym?
Różnorodność picków to jedyne czym dota się chwali w porównaniu z lolem XD
@Namenick: zacznijmy od tego ze lol to gowno dla.dzieci a dotka to gra dla doroslych osob, a swiadczy o tym kompleksowosc oby dwu dwu gier. Handluj z tym.

Tak btw kazdy "dorosly" chun w to wbija ze ktos woli inna gre od drugiej, generalnie sam potwierdzasz moj argument.

Co do samego tematu, jak na moje nie potrzeba nowych hero na gwalt, mogli by jeszcze talentny podrasowac, prawda jest taka, ze jeszcze
@Namenick: Grałem w obydwie gry. Nie mam przekonania, że któraś z tych gier jest dla dzieci, czy jest gorsza po prostu się różnią.

W lidze mamy dywizje zamiast mmra co jest imo plusem, zresztą liga też kiedyś miała ELO i ta zmiana wyszła im na dobre.

Dota daje większe możliwości jeżeli chodzi o strategie, nie jest tak sztywna jak liga, gdzie puszczenie dwóch herosków na góre było najwiekszym zwrotem akcji w