Wpis z mikrobloga

Czesc,
Mirki mam zamiar kupic nowy telewizor i z kazdym dniem czytania internetu glupieje coraz bardziej. Co znajde jakis telewizor gdzies polecany zaraz znajduje miejsce w internecie gdzie jest hejtowany jako najwieksze gowno.
Generalnie mam zamiar wydac max 3000 za telewizor 4k do xboxa, pilki, filmow i netflixa. 49 albo 55 cali. Przegladalem te modele:
Philips 6561 - ale podobno slaby bo kurz za matryca, spowolniajace smart tv i smuzenie przeszkadzajace w pilce
Lg uh6507- podobna slaba matryca i niepelne 4k
PANASONIC TX-50EX700E - chyba bez wad dla mnie (moze poza brakiem androida) ale 500zl za drogi
Najbardziej kusi mnie ten lg bo jest do wziecia za 2500 za 49cali z magicznym pilotem w cenie ale kurcze sam nie wiem, jezeli rzeczywisxie mam byc potem niezadowolony z jakosci.
Obecnie mam piecioletni telewizor lg plazma 42 cale hd ready kupiony za 1500zl i generalnie jestem z niego zadowolony.

Widzialem ostatnio pare podobnych tematow, moze ktorys z mirkow moglby napisac ma co soe w koncu zdecydowal?

#tv #telewizory #telewizor #glupiejeodnadmiarutelewizorow
  • 3
@rafpafpaf:

Mirki mam zamiar kupic nowy telewizor i z kazdym dniem czytania internetu glupieje coraz bardziej. Co znajde jakis telewizor gdzies polecany zaraz znajduje miejsce w internecie gdzie jest hejtowany jako najwieksze gowno.


Idź do jakiegoś Saturna, pooglądaj sobie telewizory i wybierz ten który wyświetla Twoim zdaniem najlepszy obraz. Możesz też poczytać jak w danym modelu działa to całe Smart TV (czy jest płynnie, nie zacina się, itp.), czy ma funkcje
@rafpafpaf: co do Philipsa większość powtarza bzdury że muli mimo że nigdy nie używali tv z aktualnych modeli. Stare Smart tv Philipsa spzred kilku lat bazujące na ich własnym systemie działały słabo ale aktualne modele z Android Tv od wersji 6 są jednymi z lepiej działających smartów i dużo bardziej rozwinięte niż np LG. Co do tego modelu LG to płacenie za pseudo 4k i bardzo słabe kolory mija się z