Wpis z mikrobloga

@ostry_boy: Nie raz już widziałem taki eksperyment na portalach randkowych i efekt jest zawsze taki sam. Większość dziewczyn, nawet tych średnio ładnych lub wręcz brzydkich, leci tylko na facetów od 8/10 wzwyż.
Jak jesteś facetem 6/10, to ciężko poznać dziewczynę 6/10, bo one chcą kogoś lepszego. Natomiast jak jesteś 9/10, to możesz sobie przebierać codziennie w innych.
Stąd też stereotyp, że faceci to niewierne świnie i zostawiają dziewczyny po jednej nocy.
No widzisz, a ja nie podchodzę do relacji międzyludzkich na podstawie badań rozkładu normalnego, tylko podchodzę do każdej osoby jak do człowieka. Czy to kobieta, czy to mężczyzna.


@Mack_Lanegan: Jeszcze dopisując, to trochę to bez sensu. Piszesz:

mniejsze niż Ci się wydaje. Większość kobiet, które poznałem, a poznałem ich bardzo dużo przez swoją pracę i hobby, interesuje głównie normalność.


Ale to jest tylko taka prywatna opinia, i to nie wiadomo na
@johny-kalesonny: jest to wynik moich obserwacji, nie mówię, że jest to prawda objawiona. Jest jedna rzecz, która wygrywa. Pewność siebie.

Pewność siebie może wynikać z wyglądu, ale może również wynikać z mnóstwa innych aspektów życia mężczyzny. Im pewniejszy siebie facet tym więcej kobiet poznaje, im więcej kobiet poznaje tym większa szansa poznania takiej, której przypadnie do gustu.

Znam bardzo przystojnych facetów, wysokich, wysportowanych z piękną twarzą, którzy pierwszą dziewczynę mieli w
@Mack_Lanegan: Cała prawda. Skali używają tylko #!$%@? stuleje używające takich gówien jak tinder albo nie używające niczego prócz swojej ręki. W rzeczywistości nic nie jest czarno białe, gusta są różne a tym bardziej kobiece. Tak jak pisałeś, jedne wolą pakerów(mniejszość) inne suchoklatesów a jeszcze inne gustują w "misiach" a dodać można jeszcze blondynów, brunetów. Nie istnieje żadne #!$%@? obiektywne 6/10. Lecz #!$%@? nie nauczysz.
@Chemical_Brother: mniejszosc lubi pakerow hahah nie ma to jak dobrze #!$%@? nogi i tylek, plecy, troche barki, klata i jak masz ladna sylwetke to cie obcinaja co chwila, a i propozycje co chwila zwlaszcza jak masz do tego mozliwosci, obracasz sie tam gdzie jest duzo kobiet
@ostry_boy wykopki jak zwykle czarno biało widzą świat. Dla was są chyba tylko 2 typy faceta: przystojny i głupi jak but, lub interesujący ale brzydki. Podobnie kategoryzujecie kobiety: jak piękna to pusta, jak szara mysz to fajna to związku.

A ludzie są bardzo różni i zdarzają się osoby będące 9/10 z wyglądu oraz osobowości równocześnie. To samo z tymi 2/10. Są wojujace grubasy które twierdzą że cały świat jest winien tylko nie
@Sarza01: Byłem kilka razy, obecnego statusu nie chcę zdradzać - ale nie jestem pewien jakie to ma znaczenie w kontekście tej dyskusji. Byłem zauroczony i zakochany, nawet w wypadku, gdy już uznałem, że w sumie to nie ma szans by to powtórzyć.

I "cudowna" kobieta czy "prawdziwa" kobieta to tylko określenia na dziewczynę, w której jesteś zauroczony. Obiektywnie to nie ma takich dziewczyn :) właściwie to nie ma takich ludzi
@johny-kalesonny: Często się z Tobą zgadzam, ale w tym wątku, ani trochę. Moim zdaniem są ludzie "wyjątkowi" i "cudowni", ale nie w ujęciu ogólnym. Ktoś może być "cudowny" i " wyjątkowy dla kogoś, a dla innego zupełnie przeciętny. Dlatego też uważam, że warto szukać i można znaleźć kogoś wyjątkowego i cudownego dla siebie. I czujesz to nawet gdy już minie zauroczenie. Oczywiście nie twierdzę, że są ludzie bez wad, chodzi mi
Zapewne żadna z tych lasek nie nastawia się na dłuższy związek z tym Panem bo z jego opisu można wywnioskować że nie jest najbystrzejszy. Więc czemu dziewczyny się nim interesują... hmmmm nikt chyba tego jeszcze nie napisał ale po prostu to są #!$%@? każda z nich polubieniem jego profilu powiedziała "wyruchaj mnie". To tylko pokazuje jak puszczalskie są polki, jeśli chcecie porządne dziewczyny jedźcie do Japonii albo zmieńcie wiarę i weźcie muzułmankę.
@Aokx: szanuje , też nigdy po kimś bym nie wziął dziewczyny . Sam mam 32 lata wytrwane w czystości . Tego oczekuję też od dziewczyny . Może kiedyś spotkam . Jak nie to trudno . Nie będę płakać na wykopie .