Wpis z mikrobloga

zgadzam się z kolegą @Fenrirr: i dziwie się oburzenia @Yasgood: @Zibi23: @xoes: @anetaha: nie od dziś wiadomo że kobiety łatwo wprowadzić w kompleksy po to żeby napędzać rynek uber diet, środków odchudzających takimi zabiegami. no, chyba że znane firmy ciągną towary prosto z Chin w tamtejszej rozmiarówce i sprzedają za 10 krotność ich wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fenrirr no popatrz a ja nigdy nie dopytuje i nigdy sie jeszcze nie zdarzylo zeby cos nie pasowalo , nawet jak zamawialem koszule do gajeru to pasowala w centymetrach idealnie.

Poza tym chcesz mi powiedziec ze dla kogos cal ma inna dlugosc ?
@anetaha: właśnie nie zawsze istnieją, to raz. druga sprawa, że jestem 100% pewny tego, że nie istnieje wiele kobiet na które to nie działa. na przykład w sytuacji gdzie na co dzień ubiera się w mniejszych lokalnych sklepach z odzieżą z turcji, a gdy ma trochę więcej grosza i idzie zaszaleć, kupić sonie ciucha z wyższej półki okazuje się ze bierze 2-3 rozmiary większe. sam wiem po mojej żonie jak to
@strean: no właśnie sęk w tym, że NIE ZAWSZE są dostępne rozmiary w CM, a potem się sprzedawcy dziwią, że chcę je dokładnie poznać, bo często się okazywało, że ichnia np. XL to coś, co u innego ledwo zasługuje na L.