Wpis z mikrobloga

że to nie wyjdzie


@Jabby: teraz to se może wychodzić - od afery minęło już kilka tygodni, uwaga już dawno skupiona na czymś innym. To jest pięćdziesiąta afera z cyklu "no teraz to już przegięli" i co? I gówno. Dopóki jest gotówka za głosy i zgadza się micha to nic się nie zmieni. Kaczyński mógłby wyruchać Dudę pod ołtarzem w Częstochowie w tvp info o 12.00 w niedzielę a wponiedziałek wypłaciliby
@Jabby: ten dowodca operacyjny to tez d....pa. Minister szargał jego nazwisko a ten zrobił jakiś kuriozalny wywiad zamiast otwarcie powiedzieć, że informował błaszczaka o tej rakiecie i minister nie mówi prawdy. Przecież jego dni w wojsku tak czy siak są policzone, za rok wybory prezydenckie i nowy prezydent, który juz nie bedzie go bronił, a wczesniej wybory parlamentarne i jakakolwiek partia nie wygra to i tak bedzie dazyc do zmiany najwazniejszych
Źródło to "Rzeczpospolita". Nawet linka tam macie. Czytanie to trudna rzecz.


@Jabby:

A ja tam widzę screen ze Ślimoniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po co on tam jest skoro źródło to RP?

Kontrolerzy zabezpieczyli dokumenty, które mogą rzucić nowe światło, kto był w grudniu informowany, że nieznany obiekt wleciał ze wschodu do Polski.


"Mogą" :) Daj znać jak rzucą nowe światło.
ten dowodca operacyjny to tez d....pa.


@aleksc: Wręcz przeciwnie, zachował honor żołnierza, nie wystąpił publicznie przeciwko swojemu przełożonemu. Przełożonemu, który zachował się niehonorowo, który zademonstrował brak odwagi i odpowiedzialności. Ja nie wiem jak minister MON może po czymś takim patrzeć w lustro. W czasach II RP ten minister mógłby co najwyżej palnąć sobie w łeb, bo do pojedynków nie dopuszczano osób niehonorowych - to gdyby oskarżony generał szukał satysfakcji. Dzisiaj on