Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mam taka teorie w kwestii #got Mianowicie:
W ostatnim odcinku ktos wspomniał (chyba obecny maester w Winterfell), ze maester Luwin trzymał kopie każdego listu. Według mnie moze to posłużyć do zdemaskowania intrygi Littlefingera, ktora zapoczątkowała wydarzenia, od których sie zaczyna serial i ksiazka, czyli smierć/zabójstwo Jona Arryna. Wiadomo, ze Baelish zmanipulował Lyse, zeby go zabiła. Ona potem wysłała list do swojej siorki, Catelyn w WF, ze to Lannisterowie. Moze w kopii tego listu ktos (np. Sansa) znajdzie jakies wskazówki na ten temat. Nawet jeśli nie chodziłoby dokładnie o te kwestie, to myśle, ze temat kopii trzymanych przez Luwina jeszcze wróci, skoro o tym wspomnieli.
  • 6
@come_kom: Też o tym myślałem, ale jak kolega z #got powiedział Cat spaliła od razu list od siostry (1 odcinek) i nie wyglądał on na list przesłany krukiem. Maester wspomniał, że Luwin robił kopie listów przesyłanych przez Kruki i Littlefinger myśli, że kopia jest i pewnie będzie jej szukał, ale nie znajdzie. Pewnie na poszukiwaniach zostanie złapany i się wyłga, że szuka instrukcji do snopowiązałki, ale Sansa poleci do Trójokiego piwniczaka