Wpis z mikrobloga

Mirki robie małą ankiete. Planujemy kolejne wielkie wykopowe ognisko na #yorkshirewykopparty i zastanawiam się jaka data wszystkim by odpowiadała (pogoda nie rozpieszcza, ale jakby co zawsze zwykłą impreze w domu można zrobić, kto był ten wie że dom pomiesci spokojnie +100 ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ostatnio na #wykopparty w #uk było u nas koło 40-50 osób, chcemy podwoić ten wynik więc zapraszam do ankiety kiedy najbardziej pasuje wam by zrobić ognisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28/08 jest bank Holiday więc wydaje mi sie optymalne dla wszystkich dojeżdżających.

Co do dojazdu - wystarczy że wysiądziecie na stacji w Goldthorpe. Łatwo tam dojechać z niemal każdego krańca kraju - ostatnio było sporo osób z południa, mam nadzieje że #szkocja też się wybierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Standardowo - nocleg jest możliwy dla +10 osób lub nawet więcej jeśli nie przeszkadza wam podłoga (lub rów #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to dajcie znać pare dni wcześniej.

Zbieram również propozycje playlisty na muzyke - co powiecie o klasykach lat 90? (czyli Spice girls np. ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Tym razem zrobimy małą ściepę na ciastka tak by narobić ich więcej - ostatnie dwie blaszki okazały się za małe dla żarłoków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zbieram również propozycje gier i zabaw jakie chcielibyście widzieć na ognisku. Zamówię też przypinki z karteczkami by każdy mógł zapisać swój nick czy tam jak chce by go wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#anglia #emigracja

Kiedy ognisko?

  • 19/08 (sobota) 22.6% (12)
  • 20/08 (niedziela) 3.8% (2)
  • 26/08 (sobota) 24.5% (13)
  • 27/08 (niedziela) - po tym dniu jest bank Holiday 32.1% (17)
  • 2/09 (sobota) 1.9% (1)
  • 3/09 (niedziela) 15.1% (8)

Oddanych głosów: 53

  • 29
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (47)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @skurarr @mYookus @BAGUVIX @siedem_dusz @GhostxT @dob3k @reddevilet @DzikiWonsZwKapeluszu @Sgori @mynameis60 @Mordeusz @CzerstwaBulka @James_Earl_Cash @smieszekzagranico @KiciurA @archemicuss @Migfirefox @Perfidny @xz2580 @TymRazemNieBedeBordo @Poldaz @galonim @Ayano @HetmanPolnyKoronny @Wujek_Fester @Namarin @oldscholka @rebmib @HulajDuszaToLipa @kornick01 @Bogdan191 @condik @
co czytam wpisy z pólnocy to albo melanż abo melanż ;D


@zomowiec: tak się tu żyje na tej wsi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Old_Postman: to bez względu na wyniki ankiety zrobię specjalnie dla Ciebie prywatne ognisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: Excellent Idea good sir.

Pasuje mnie bank Holiday (oczywiście już teraz zaklepuję miejscówkę na spanie, śpiwór wezmę) ale definitywnie wszystko będzie zależało od @Wujek_Fester bo z nim bym przyjechał.

Proponowana muzyka jak najbardziej mi odpowiada. Wychowywałem się na 90ych.