Wpis z mikrobloga

Ogólnie beka z Neymara, że zamienił tą świetną Barcelonę z kapitalnym zarządem oraz młodym perspektywicznym i dynamicznym zespołem na to ohydne PSG, gdzie nie będzie miał okazji grać takimi potęgami jak Las Palmas, a w LM to już w ogóle odpadnie w 1/8. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić jak on zdzierży grę z takimi podrzędnymi piłkarzami jak Trapp, Kurzawa, Thiago Silva, Marquinhos, Alves, Veratti, Rabiot, Draxler, Di Maria i Cavani, pewnie będzie musiał sam wpojedynkę wygrywać mecze.

Pique - lat 30
Mascherano - lat 33
Busquets - lat 29
Rakitic - lat 29
Iniesta - lat 33
Turan - lat 30
Messi - lat 30
Suarez - lat 30
#pilkanozna
Pustulka - Ogólnie beka z Neymara, że zamienił tą świetną Barcelonę z kapitalnym zarz...

źródło: comment_qYNfTKU958JVqrcKF1clDr2RBom947Pe.jpg

Pobierz
  • 27
@Pustulka: Mozna sie nasmiewac, ale w porownywaniem lig to przegiales mocno. Ilosc powaznych druzyn w hiszpanskiej i francuskiej to przepasc... Sklad PSG moze na papierze robi wrazenie nawet wieksze niz Barcelony, ale co z tego skoro gowno osiagneli, odpadajac ciagle w 1/8 LM a w tym roku nie wygrywajac nawet smiesznej ligi francuskiej xD
Sorki przejscie z Barcelony do PSG sportowo to krok w tyl, chyba ze... jestes Neymarem. Paradoksalnie dla
@Pustulka: Miał wybitny, młody talent w linii pomocy, który wielokrotnie obsługiwał go wybitnymi asystami, Andre Gomesa, a wybrał jakiegoś śmiesznego kurdupla z Włocha, który podaje do najbliższego i w ogóle zero kreatywności....Ech
@joolekk: Barcelona to kolos na glinianych nogach ze starzejącym się składem i nieudolnymi zarządzającymi, jeszcze rok, dwa i mogą mieć poważny problem, szczególnie jeżeli dojdzie do realizacji planu modernizacji Camp Nou. Właściciel PSG jest jeszcze bardziej nakręcony na wygraną w Lidze Mistrzów niż swego czasu Abramowicz i będzie robił wszystko co się da przepłacając na piłkarzy na lewo i prawo byle tylko osiągnąć cel posiadając wręcz nieograniczone zasoby finansowe z Kataru.
@SzopGracz: Jestem Barceloniarzem, nie mam bólu dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech chłop robi, co chce. Barcelona to kapitalny zespół z niesamowitymi umiejętnościami, jednak za kilka sezonów klub może zmienić się o 180° z racji wieku piłkarzy, nikt nie będzie grał wiecznie. Na Messiego i CR7 też przyjdzie czas zawieszenia korków na haki i zmianę "roboty", być może na trenerów, chociaż nie każdy świetny piłkarz jest
Mozna sie nasmiewac, ale w porownywaniem lig to przegiales mocno. Ilosc powaznych druzyn w hiszpanskiej i francuskiej to przepasc...


@Perlo: Nie przeczę, ale dla Realu czy Barcelony z większością wyniki różnicą 4, 5, 6 bramek to nie jest rzadkość i to chciałem pokazać, dysproporcja sił pomiędzy czołowym duetem, a resztą jest również duża co PSG, a resztą.

Sorki przejscie z Barcelony do PSG sportowo to krok w tyl,

Pozornie tak, ale
Barcelona to kolos na glinianych nogach


@Pustulka: Nie jest z nimi aż tak źle.

Paradoksalnie odejście Neymara to może być taki trochę punkt zwrotny.

Chyba, że zrobią głupie transfery. Ale chyba nie.
Chyba, że zrobią głupie transfery. Ale chyba nie.


@rooger:
Póki co najbliżej klubu są Paulinho za €40 mln(a powinien być chyba Seri za tą samą kwotę) i Iñigo Martínez za €32 mln, próbują też ściągnąć kogoś z dwójki Mbappe/Dembele, ale najprawdopodobniej skończy się jak z Coutinho.
@Pustulka Od kiedy Paulinho jest blisko transferu? Mówi sie tylko o transferze Inigo, Couthino i Dembele. Chinczycy juz mowili ze Paulinho nie jest na sprzedaż.
@neonzu:

Chinczycy juz mowili ze Paulinho nie jest na sprzedaż.

A Barcelona, że Neymar, co nie zmienia tego, że Paulinho ma 40 mln klauzulę odejścia i według Gerarda Romero z RAC1 zamierzają ją aktywować, więc chyba dość wiarygodne źródło jeżeli chodzi o Katalończyków. :P

Mówi sie tylko o transferze Inigo, Couthino i Dembele.

Mówi się o: Inigo, Coutinho, Dembele, Mbappe, Paulinho, Di Marii, Dybali i Serim.
@Pustulka Gdzie sie mówi o Di Marii, Mbappe i Dybali oprócz pokazywaniu ich w gronie możliwych transferów? A realnie to walczą o Couthino skladając 3 oferte kupna. Natomiast dyrektory sportowy Barcelony leci do Dortmundu. Co do Paulinho wydaje mi sie, że jego sciągniecie miało na celu zatrzymanie Neymara ponieważ nalegał on na Brazylijczyków w zespole. Jesli to nowy news to popraw mnie. Co do Inigo to sprawa jest otwarta, tylko uaktywnić klauzule.
Gdzie sie mówi o Di Marii, Mbappe i Dybali oprócz pokazywaniu ich w gronie możliwych transferów.


@neonzu: Więc mniej więcej na poziomie reszty, póki co wszystko to wciąż plotki, no może Martinez trochę bliżej.

A realnie to walczą o Couthino skladając 3 oferte kupna.

Realnie to Liverpool go Barcelonie nie sprzeda, szczególnie, że Lallana dzisiaj złapał uraz i przegapi co najmniej początek sezonu, żadna nowa oferta nawet nie padła.

Jesli to
@Pustulka: Taa, Mascherano i Turan to szczególnie kluczowi zawodnicy, ale pod tezę pasowali.

Realnie to jestem przekonany, że będą dwa duże transfery + Martinez, z czego na pewno ktoś z dwójki Cou/Dembele. Obudź się stary, oni właśnie dostali przelew na 220mln, tylko w Twoich mokrych snach skończą z Paulinho.
@marek-kalka: ale zdajesz sobie sprawę ze cały świat wie ile Barca dostała za Neymara wiec tym bardziej w przy obecnych chorych kwotach za piłkarzy inne kluby będą zawyżać. Te 222 baniek może okazać się nie wiele... za Coutinho już odrzucili 100, Dembele minimum tyle samo...Dybała minimum 120 a lik w składzie Barca ma sporo
@utede: To wychodzi mniej więcej kwota którą wydadzą 250-270mln. Raczej ciężko oczekiwać, że w jednym okienku przyjdzie Coutinho, Dembele i Dybala, ale pierwsza dwójka jest bardzo prawdopodobna. W zasadzie do pełni szczęścia brakuje skrzydłowego na miejsce Neymara i pomocnika.

Akurat skład jest dość szeroki, a w poprzednim sezonie brakowało zwyczajnie dwóch klasowych graczy do once de gala - prawego obrońcy i rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Teraz z wracającym do drugiej linii
Taa, Mascherano i Turan to szczególnie kluczowi zawodnicy, ale pod tezę pasowali.


@marek-kalka: ale już Pique - lat 30, Busquets - lat 29, Rakitic - lat 29, Iniesta - lat 33, Messi - lat 30, Suarez - lat 30 to kluczowi zawodnicy pierwszego składu
Poza tym - lat 33 Mascherano - rozegrał 3012 minut, Turan 30 lat - 1847, więc już trochę mniej

W PSG: jest 30 letni Cavani, 29 letni