Wpis z mikrobloga

Mirasy moze w tym wpisie napiszemy w jaka gre nie mieliscie ochoty zagrac, ale po daniu jej szansy wciagnela Was na maksa? Ja mam na te chwile dwa typy: kupilem GTA V i lezala nietykana chyba 15 miesiecy... zrobilem pewnego dnia z 5 misji i gralem az przeszedlem wszystko co sie dalo na singlu (no nie robilem tylko jakichs #!$%@? osiagniec/achievementow), a teraz niedawno kupilem na przecenie za $4 Middle-earth Shadow of Mordor GOTY i o #!$%@? mac... polecam wszystkim niezdecydowanym, stoi jakos po 19 dolcow i pewnie na promocji jeszcze gdzies tam mozna ja wyrwac taniej.

EDIT: na cdkeys stoi Srodziemie GOTY za niecale 5 bakow :D

#gry
  • 8
@Baksju watch dogs 2. Kupiłem na xone w grudniu za prawie dwie stówy. Odpaliłem i po wstępnej misji samouczkowej stwierdziłem, że gra jest dość wymagająca. Cały czas żyłem z tym przekonaniem, przez co odkladalem granie, bo miałem w głowie, że nie jest to odpowiednia chwila. Włączyłem z różowym kolejny raz w czerwcu. Od tamtej pory graliśmy po kilka lub kilkanaście godzin dziennie, mamy zrobiona jej ogromną cześć, musimy dokończyć :-). Polecam wszystkim
@Baksju: Nie ogarniałem Civ V na początku i olałem, chyba z 2 razy takie coś, ale znowu zrobiłem kolejne podejście i w końcu się nauczyłem i gra dawała mi przyjemność.