Wpis z mikrobloga

Od kiedy sięgnę pamięcią - marzyłem o swoim ogrodzie, o swoim zacisznym, zielonym a wręcz kolorowym zakątku, który pozwoliłby mi w pełni się zrelaksować po trudach dnia codziennego.

Mireczki, pragnę pochwalić się wam efektem mojej wieloletniej pracy. Dziś stwierdzam, że kocham swój Ogród. Każdego dnia jest piękniejszy. Najbardziej dumny jestem z tego, że Mój Ogród powstał od podstaw, wyłącznie dzięki mojej ciężkiej pracy.

Mireczki, zamiast marnować żyie przed komputerem, zacznijcie się rozwijać.

Jest jed­na za­sad­nicza rzecz ok­reślająca wyjątko­wość człowieka - pasja.


#chwalesie #zainteresowania #ogrodnictwo #ciekawostki
źródło: comment_FmDwt0r2gRW19Rxg8cpKkN4YhGl1ByJs.jpg
  • 33
Mireczki, pragnę pochwalić się wam efektem mojej wieloletniej pracy.


Problem posiadania takiego ogrodu nie polega tak bardzo na pracy którą trzeba włożyć w jego powstanie co na pracy którą trzeba włożyć w jego utrzymanie. Trzeba mieć ogrodnika na pełny etat a jak ogrodnik wyjedzie na dłuższe wakacje to szybko się z tego robi dżungla.
@bgjm nie masz rozumu i godności człowieka, gardzę tobą po wsze czasy. zakompleksiona jednostka która całe życie spędziła w norze przed komputerem :D beż wyrazów szacunku - nie pozdrawiam
@bgjm: Co za marna zarzutka, nawet mi się nie chce wrzucac obrazka z rybą i haczykiem. Ja będąc na twoim miejscu bym usunął konto i spalił się ze wstydu.