Wpis z mikrobloga

@Bajczarz nie zawsze on działa xD
Wczoraj na jednej ze stron wyskoczyła reklama na pół ekranu i było napisane
"Ponieważ używasz adblocka wejdź na jedną ze stron podanych niżej. Wtedy pasek zniknie'. I faktycznie. Żadnego iksa a nic nie było, dopiero jak weszłam na to blabla car czy coś to się wyłączyło xD
  • Odpowiedz
@Amishia Używasz po prostu przestarzałej wtyczki. Żaden godny człowiek nie korzysta z Adblocka od kilku lat, z wielu praktycznych i innych powodów. Używaj UBlock Origin (U to znak mikro, jak Utorrent) z włączonym filtrem Reek's Anti-Adblock Killer w ustawieniach.
  • Odpowiedz
@OrionFOTL: Oczywiście też używam ublock origin, ale mi chodzi o ogólną nazwę programów blokujących reklamy (ad - reklama). Dużo ludzi niestety ciągle używa adblock lub Adblock plus.

@arkblame: Zniknęła Ci jakaś strona tak? Mi nie, a wchodzę na inne niż takie giganty. Jedynie takie #!$%@? słyszę od ludzi którzy oglądają rakowych youtuberów lub ich rodzina/znajomi pracują w jakimś gówno portalu (wp, onet, Interia)
  • Odpowiedz
@Bajczarz: nie oglądam rakowych youtuberów (przynajmniej tak mi się wydaje). Na YT mam włączone reklamy, i jeżeli nie jest to reklama kanału (są takie na YT, potrafią trwać po 10 minut) to nie przeklikuje jej. Bo wiem że dla takich twórców (w większości są to mali twórcy) to wsparcie, bo tak na prawdę robią to hobbystycznie i nie mają żadnych lokowań produktu.

Po onetach, wp czy innych takich nie chodzę. Głównie
  • Odpowiedz