Wpis z mikrobloga

Szanuję użytkownika @agablazej za jego #piktele, bo może się wydawać, że postawienie tych kilku tysięcy pikseli ogarnia się w kilka minut, w rzeczywistości pixel arty zawierają znacznie więcej czasu.
Nie mogę jednak zrozumieć tej opieszałości, czy nawet odrzucania ofert dotyczących produkcji koszulek i gadżetów. To widać po wpisać, że społeczeństwo bez tych koszulek czuje się nagie ;)

Tak więc, w odpowiedzi na niewidzialną rękę rynku, wyciągającą swą dłoń po koszulki, otworzyłem sklep: SuperPartia.com

Projektów na ten moment jest niewiele, więc nie ma większego sensu robić #rozdajo, natomiast każdego dnia będzie przybywał nowy projekt.

Zapraszam!
#superpartia

Pobierz
źródło: comment_g1r6QTeHORlWIrUfzSMDKvKwSrDEWXSX.jpg
  • 72
Nie chce tutaj bronić którejkolwiek strony, bardzo mi się podobają pixel arty od agablazej, ale z tego co rozumiem OP nie kradnie żadnego, tylko robi swoje. Korzysta z opieszałości "oryginału", wolny rynek ot co. Brutalny ale skuteczny. Chciałbym zauważyć że agablazej nie wynalazła pixel artu, tylko znalazła niszę, którą jak się okazuje zbyt powoli stara się wykorzystywać.
Bo według waszej logiki, jak ktoś wpadnie na pomysł sprzedaży mleka (pomysł wtórny), ale z