Wpis z mikrobloga

Druga edycja #wrozbyzwykopem dla #nocnazmiana (Link do poprzedniej edycji na dole)

Z racji tego, ze zajmuje sie wróżbictwem i to z powodzeniem od kilku dobrych lat, a sama sztuka jest praktykowana w mojej rodzine od pokoleń postanowiłem odpowiedzieć na jakiekolwiek jedno pytanie 5 wylosowanych Mirków i Wędlinek, którzy zaplusuja ten wpis.

Warunkiem jest:
1.polubienie tego wpisu
2.zadanie dowolnego pytania pod wpisem/w wiadomości prywatnej

Losowanie o 4:00

#wrozeniezwykopem #okultyzm #lewcyzudcontent #rozdajo

http://www.wykop.pl/wpis/24729023/jedyne-w-swoim-rodzaju-rozdajo-dla-nocnazmiana-z-r/
Pobierz
źródło: comment_qEfkv5RtkakmKDxetAV2eHSsOwgGJIgv.jpg
  • 21
@LewCyzud tak w sumie... Czy stanie się coś żebym wyszła z piwnicy i zaczęła żyć tak, aby to dawało mi szczęście?

Tamto pytanie usunęłam, bo w sumie na nie odpowiedź już znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rain_: jesli nie zmienisz swojego zachowania w pracy i tego wyczekiwania na jej koniec to nigdy. Czasem irytujesz szefa. Jednak zmiana szybk przyniesie nagrodę. Jednak ciezko dokładnie określić jaką
@cosiasto: widzę dwie najbardziej prawdopodobne drogi. W tym gorszym wariancie bedziesz wyczekiwać, az cos sie pojawi, jednak kiedy to juz nastania zupełnie nie bedziesz gotowa, zepsujesz wszystko i do końca życia bedziesz siebie za to obwiniać. W tej lepszej widzę Ciebie jak otwierasz duży zeszyt i zapisujesz sobie co Ci w sobie nie pasuje zaczynasz od czesci wizualnej(oceniasz siebie od włosów po paznokcie palców u stópek, następnie to co mozesz zmieniasz),
@Kuciniak: nigdy, na szczęście cos sie stanie. Nie wiem co dokładnie, moze umrze? W każdym razie osoba na jego miejscu przeprowadzi istna rewolucje na tym serwisie, szczególnie na mirko
@dereq: bedziesz żył znacznie dluzej niz sądzisz. Jednak jesli nie zmienisz stylu życia to na starość wcale nie bedziesz z tego zadowolony. Widzę eutanazje, a decyzje za Ciebie podejmie Twoja córka, w każdym razie jakaś kobieta.
@Arthaniel: musisz sie nad tym zastanawiać w wolnych chwilach. Pewnego dnia wpadniesz na pomysł, ktorym nie tylko siebie zadzwonisz. Siano samo spłynie. Do tego czasu czeka Cie niż, który jednak sprowokuje Cie do myslenia. Widzę tez problemy ze wzwodem